Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a pont amíg elmennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont amíg elmennél valakiért akit nagyon szeretsz?

Figyelt kérdés
Mi az amit elviselnél, bevállalnál, elnéznéd, megtennéd? Van olyan pont amikor az ember büszkeségének nemet kell mondania a dolgoknak? Vagy ha egy életreszóló kapcsolatról van szó, akkor nem szabad semmit feladni büszkeség miatt?
2016. jan. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elég általános kérdés, így főleg általános válaszokat lehet rá adni. Azt hiszem, nagyon sokmindenbe belemennék, elviselnék, bevállalnám, megtennék egy olyan emberért, akit szeretek. Mondhatnám azt, hogy kb. mindent.

De vannak fontos pontok:

1. ne csalódjak benne. Ha az illető olyan fokon változik meg, vagy eleve olyan dologra kér, ami miatt benne csalódok, azt nem tenném meg.Akkor vagy félreismertem,és nem is szeretem már úgy, vagy megváltozott, és igyekezném ez esetben visszaváltoztatni...

2. Vannak dolgok, amikre képtelen vagyok valami miatt, szóval a saját határaimon túl nyilván nem tudnék menni. Vagy megérti, vagy nem.

2016. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok, akkor a büszkeségem elég hátra kerül a fontossági sorban, nagyon sok mindent képes vagyok elnézni, tolerálni, ha úgy érzem, a kapcsolat megéri, és a másik fél megérdemli.


Ez alól kivételt képez, ha a kapcsolat már engem károsít:


-Testileg: (az agresszió nem elfogadható semmilyen szinten számomra)


-Lelkileg: Nem maradok olyan mellett, aki stresszlevezetésnek használ, aki beszólogat, aki rombolja az önbizalmam, hogy az övé növekedjen. Az ilyen nem kapcsolat, csupán vérszívás.


És ha magát károsítja: Drog, alkoholizmus kizáró ok, bár mindkét esetben a végsőkig elmennék, hogy segítsek a páromnak kilábalni belőle. Hogy mikor jönne el a pont, amikor feladom, azt nem tudom.


A legsúlyosabb: A hazugság. Amíg le tudunk ülni, és őszintén beszélni egymással bármiről, minden megoldható, még egy félrelépés is. De beszélni kell róla, mindenről, őszintén, anélkül nem működik. Ha sunnyog, ha nem mer velem őszinte lenni, vagy én érzem azt, hogy nem tudok vele egyenesen beszélni, akkor ott kell pontot tenni a végére.


Azt hiszem nagyjából ennyi.

2016. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!