Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nézd meg az anyját, vedd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nézd meg az anyját, vedd el a lányát". Ez igaz lehet a férfiaknál is?

Figyelt kérdés

Általában véve, a fentebb említett közmondás szerintem igaz. Persze mindig akadnak kivételek.


Vajon igaz lehet általában a pasis verzió is? "Nézd meg az apját, menj hozzá a fiához." :D


Milyen tapasztalaitok vannak ezzel kapcsolatban?


2016. júl. 27. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazságtartalma lehet... De csak erre ne alapozz.


23/F

2016. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos a kivételekhez tartozom, és az öcsémre sem lehetne ráhúzni. Nem szeretem, ha a szüleink alapján vonnak le következtetést ránk vonatkozólag, mert akkor nagyon félremegy a rólunk alkotott kép.
2016. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Lehet igaz, de messze nem oylan mértékben, mint a lányok esetében.

Egyfelől sosem lehet sz biztos benne, hogy aki felnevelte, az is nemzette, miközben az anya személye ugyebár biztos.

Másrészt ma már borzasztóan sok a patchwork-family, vagyis sokadik pótapa van a családnál és a vér szerinti messze el lett hajtva.

Harmadrészt meg a férfiakra nehezedő nyomás és az őket érő ingerek annyira durván megváltoztak, hogy messze nem biztos, hogy akárcsak hasonló körülmények, életút, férfiszerepek jutnak a fiú osztályrészéül, tehét lehet, hogy ő nem ereszt sörhasat, nem dohányzik, nem fog akarni nősülni. Ha nem lesz gyereke, családja, jobban karban fogja tartani magát, viszont érzéketlenebb lesz.

Ha nem fizikai munkát végez majd, nem lesz olyan szívós, viszont lehet, hogy jobban keres és egészségesebben étkezik,stb.

Túl sok az ismeretlen a férfiak estében.


A nők ezzel szemben eléggé az anyjukat követik. A szülés ugyanazokat a hibákat hozza ki, a menstruáció ugyanúgy alakul. A melleik is rendre ugyanazt az életutat járják be. Az elhízás és az öregedés mértéke, jellege is nagyon hasonló szokott lenni, szóval az anyós végigmérése elég jó kiindulópont.

Nekem minden eddig exemnél nagyon precízen mutatta a végkifejletet.

2016. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk egyiknek sincs igazsagtartalma.
2016. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Remélem nem. Bár az anyósom nagyon jól főz, és szerintem becsületesebb asszony mint a párom (régi generáció), de nagyon túlsúlyos, ami nekem már nem tetszik.
2016. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként egyáltalán nem igaz rám az anyás verzió,mert teljesen mások vagyunk.3 barátomból 1nek ismertem az apukáját,az kedves volt.Egy haveromnak ismerem még az apját,de ő köztük ég és föld a különbség.
2016. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Van benne kis igazság. Vagy is alkatilag. Anyuci, apuci 50 körül 100 plusszos, valószínű, a most 50 kilós szép lányuk is 50 körül már 100 körül lesz.
2016. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nőknél sem igaz.

Anyámmal egyáltalán nem hasonlítunk, se külsőre, se belsőre, állítólag mindkettőben apámra ütöttem.


A párom (meg az exeim) ahogy elnézem, ott is legfeljebb külső hasonlóság van. Sőt, a párom valószínűleg válóoknak is tekintené, ha egyszer olyat vágnék a fejéhez, hogy "olyan vagy, mint apád". Szerencsére ég és föld a két ember.

2016. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mi 3an vagyunk fiú testvérek, és abból mondhatni én állok jellemileg az apámhoz közel. 2 bátyám teljesen más.


Szóval ebből kiindulva nem állja meg a helyét.

2016. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Remélem nem... Apám masszív alkoholista, idegbeteg megalomán, rosszindulatù és szemétláda.
2016. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!