Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem megalázó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó a helyzet?

Figyelt kérdés

Pár órája teljesen pucéran napoztam a kertben. Gondoltam kicsit feldobom a napunkat párommal. Ki is jött utánam majd pár perc múlva nekiállt facebookozni... Gondoltam eltakarom az arcom, kíváncsi voltam a reakciójára. Ekkor ért a legnagyobb meglepetés, tényleg csak a fb érdekelte... Alog alig nézett rám negyed óra alatt... Hangos nyögdelődéssel próbáltam felkelteni a figyelmét, de csak annyit kérdezett miért nyögök... Simogattam is magam de ez se hatotta meg... Ez szerintem marha ciki volt... Vagy ez normális?

L



2016. jún. 18. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom, de ugy tünik, baratod nem tart eleg vonzonak vagy egyszerüen nem olyan kanos, mint a ferfiak altalaban. Vagy eppen mielött kimentel volna napozni, szeretkeztetek egy hatalmasat es meg tart a lenyugvasi fazis...
2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
93%
Marha ciki ez neki. Nálam más miatt nyögtél volna..
2016. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz fel, igyál neg egy pohár sört, aztán készítsd az utazótáskát.....
2016. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Hat, ne haragudj, de ez az on produkalas nem csodalom hogy nem mozgatott meg benne semmit. Annyi noi titokzatossag es csabero lehetett benne, mint egy marek homokban.
2016. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hm hát én úgy gondoltam, hogy a pasik többsége szereti ha kicsit kezdeményezőbb, bevállalósabb a csaj. Arról nem is beszélve hogy azért az ember rámozdul a pucér csajára jóesetben, minthogy vicceket olvas a neten. Meg nem is túl gyakori, hogy premier plánba kitárulkozok.
2016. jún. 18. 13:44
 6/21 A kérdező kommentje:
Küldtem a zöld kezet mindenkinek. Utolsó még annyit hozzátennék, hogy köszönöm a te válaszod is, hiszen ahány ember annyi gondolkozás, lehet ő is épp így gondolja. Ettől függetlenül nekem rosszul esett ez a nemtörődömség és meggondolom a többiek mondanivalóját.
2016. jún. 18. 13:53
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Én is kellemetlenül éreztem volna magam a helyedben. De mondjuk én nem ezt csináltam volna, ha a meztelenkedésnek, nyögésnek és simogatásnak semmi haszna (bár valószínűleg eleve nem így próbálkoztam volna). Én elkezdtem volna hozzá közeledni, őt simogatni, stb. Arra mégiscsak reagált volna, ha a meztelen barátnője rá is mászik. Mármint ha egészséges, nem túl fáradt épp, vagy nem az van, hogy nemrég feküdtetek le egymással. Vagy megkérdeztem volna tőle, hogy most mi a problémája velem, nem tart elég vonzónak vagy mi a gond.
2016. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nézd, rezgett volna a bokor tőlünk. Neki csak a telója rezgett max. :/
2016. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Gáz. Egészségileg rendben van?
2016. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas lehet a nyögdelődésed ,inkább elveszi a kedvet ha volna is..Gondolom már unja szegény fószer hogy ha csettintesz ő már álljon. Szakíts vele hogy találjon egy normálisabb nőt.
2016. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!