Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor most mi a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mi a helyzet mert én nem értem a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma a barátnőmmel beszélgettünk és a pénzőr feljött a régi barátja és azok a fiatalemberek akik próbálkoztak nála, hogy milyen gazdag és pénzes emberek voltak. Mert nekik volt saját autó, lakás és nagy jövedelem. Mivel szinte ezekről ódákat zengett nekem picit rosszul esett, mert az én anyagi hátterem nem ilyen szinten erős. Plusz még közre játszik az, hogy az édesanyja azért is nem kedvel mert nincs autóm és lakásom. Mivel megbeszéltük, hogy elmondjuk egymásnak ami bánt, elmeséltem neki. Nem kellett volna, mivel dűrohamot kapott és fejemhez vágta: nem hogy annak örülnék hogy velem van és engem választott! Nos én mondtam neki, hogy örülök csak kicsit olyan másodrendű embernek tartom magam a sok "oligarcha" mellett. De nem hatotta meg mert rám vágta a telefont és azóta nem is vesz fel. Sms-ben írt annyit hogy örüljek és haragudjak rá nyugodtan (de nem érti meg hogy nem haragszom csak rosszul esik nekem hallgatni) Mindez csak azért mert tartottam magam a megbeszéltekhez!
2016. júl. 14. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az ilyen nő mellől gyorsan lelépnék, dugja fel magának a pénzes palijait, meg az önteltségét.
2016. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!