Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex az egyetlen ami hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex az egyetlen ami hozzá köt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Exbarátommal három éve szakítottam de azóta is rendszeresen beszeltunk osszejartunk, kivéve mikor neki vagy nekem volt párom, most viszont úgy döntöttünk, megprobaljuk újra. Jol erzem magam vele, megnyugtat a jelenléte es amint irtam a szex sokkal jobb vele mint az eddigi partnereimmel. De csak nagyon felszínes dolgokrol lehet vele beszélni ami talan kikapcsol a munkám mellet de semmi több, neha nagyon unalmas. És azért bizalmi gondjaim is vannak vele a múltban történtek miatt. Nem tudom mit csináljak :( 24 l

2016. júl. 27. 23:13
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
58%
De könnyű lenne téged elcsábítani...
2016. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán kihasznál,lehet meg is csal.

Kapj észbe.

2016. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha csak a farka jön be (megy be), akkor az édeskevés egy kapcsolathoz, ennyi erővel egy jobb vibribe is beruházhatnál, mert kb. olyan lenne, mint ez a pasi.

kéznél van, ha szexre kell, de amúgy semmi értelmeset nem lehet kezdeni vele, és nem beszél.

2016. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szex önmagában kevés. Jó szexet bárkitől kaphatsz, ha megfelelően le tudod kommunikálni, h mik az igényeid. Fontos a jó szex, de egy tartalmas kapcsolatnak nem lehet alapja. Egy tartalmas kapcsolat sokkal többről szól, mint arról, h jó a szex.

Ugye a bizalom megléte alapvető tényező. Te azt írod, h kétségeim vannak. Ez már önmagában rossz. Nem tudsz vele normálisan elbeszélgetni, csak felszínes dolgokról. Ez is baj. Közös programok vannak? Jól érzitek magatokat egymás társaságában? Szerintem ne pazarolj rá több időt....

2016. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miert kene tenni barmit is? Ha neked ez igy jo akkor csinald.

Ha nem jo akkor ne csinald.


Es menj el szexual pszichologushoz hogy masokkal is jo legyen a szex.

2016. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha VELE jó a szex, akkor nem kell ide pszichológus.


Komolyan mondom, a többi kérdés alatt meg pont telesírják a fórumot, hogy érzelmek nélkül nem tudnak egy szexkapcsiba belemenni, mert beleszeretnek a másikba és akkor jujjj mi lesz. A nőknek semmi se elég jó :D

2016. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert egy szexkapcsolatnal arnyaltabb a kep, pont azert mert szinte mindent tudunk egymásról es amint irtam is jol erzem magam vele, csak ez inkabb olyan mint egy jó baratsag szerelem nelkul. Hiányozna, ha eltűnne az életemből, lehet azert mert vele volt az elso komoly kapcsolatom de ez az allapot sem tarthat orokke. Azert koszonom a válaszokat :)
2016. júl. 28. 14:08
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez esetben megnyugodhatsz, mert garantálom neked, hogy van olyan, akinek nagyobb/vastagabb/szebb farka van, és akivel a szex is jobb. Mindenki pótolható, sőt, felülmúlható, főleg szexuális értelemben. Mindig van jobb, úgyhogy nyugodtan otthagyhatod.
2016. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!