Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élő nők (gyermekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők (gyermekkel) ha csak a férjetek volt az egyetlen pasi akivel lefeküdtetek, nem hajt a kíváncsiság milyen másik pasival a szex?

Figyelt kérdés

1 pasi egy életre elég?:)

Csak azért,hogy tudd milyen mással bevállalnád a "csak szexet"?Olyanokra gondolok akik nem tervezik a párjuk elhagyásá "csak szex és más semmi":):)


2013. szept. 18. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,ha vannak érzelmek,nem gondolsz ilyesmire!A szex az csak szex.Nem vállalnám be!
2013. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony lehet úgy szexelni mással, hogy az érzelem csak egy pasi iránt marad meg. És nem vagyunk monogámok. Hazudhatjuk magunknak, de egy pasi nem elég.

Ezzel nem biztatni akarlak arra, hogy lépj félre, de téves lenne azt hinni, hogy akivel elsőre, azzal aztán életed végéig ugyanolyan jó lesz. Sőt, ha férjed előtt kiélted magad pár év után úgy is ott lesz, hogy más pasi jobban megbizserget mint a párod. Mert megszoktad. Az újdonság varázsa, mindig működik. Csak rajtad áll, hogy túl tudsz lépni rajta, vagy pusztán elfojtod?

2013. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 10 évig jól ment de néha elgondolkoztat,hogy milyen lehet mással! De soha nem csalnám meg!
2013. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ha feltetted a kérdést, már foglalkoztat, hogy milyen más férfival a szex, de nincs ezzel semmi baj. Én 7 évig éltem kapcsolatban, sokáig azt hittem hogy ő lesz a férjem, vele veszítettem el a szüzességemet is. Szexuális téren azonban ellaposodtunk és óhatatlanul is érdekelni kezdett milyen más férfival. Szerintem az igazság az (még ha sokan nem is vallják be) , hogy egyetlen ember mellett ugyan ki lehet tartani fizikailag, mert döntés kérdése, de lelkileg igenis lesznek megingások, kérdés, hogy tartóztatod-e magad.

Mi azóta szakítottunk, voltam néhány más férfival, most újra kapcsolatban vagyok és isteni a szex vele és nem bánom a tapasztalatokat, mert az összehasonlítási alap kell szerintem.

Amúgy szerintem csak idő kérdése minden nőnél, hogy mikor "kattan be" ha csak egyetlen férfi volt az életében és kezd el újra, másra vágyni.

De nem lehet általánosítani, te ismered a saját testedet, érzéseidet és a kapcsolatodat.


27/N

2013. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyre inkább foglalkoztat a gondolat.... csak az a fránya lelkiismeret....
2013. szept. 18. 15:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul még pasi is lenne hozzá....
2013. szept. 18. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Megértelek....engem is foglalkoztatott sokáig, illetve úgy fogalmaznék, hogy hullámokban tört rám pár évente, de elég komolyan. Fura volt. De nem csaltam volna meg soha. a végén inkább lezártam és úgy már tiszta volt a lelkiismeretem. Nem lehet egyszerű neked, tudom , mert én is átéltem.

előző voltam

2013. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyok együtt a párommal, most lesz az esküvőnk, egyikünk sem volt soha mással. Nem mondom, hogy nem fordul meg a fejemben, hogy milyen lenne de soha nem csalnám meg a páromat.
2013. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Èn ugyanebben a cipőben járok.

A férjemmel már 8éve vagyunk együtt és senki massal nem voltam,csak vele. Viszont nemrég megismertem valakit,aki eléggé megbizseregtet. Még nem történt semmi,de nem tudom meddig bírok ellenállni. Őszintén ,nagyon kiváncsi vagyok plusz még vonzòdok is az illetőhöz.

2013. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintetek ki élheti úgy magát egy nő hogy nem feküdt le mással csak a férjével, de ettől függetlenül azért pasizgatott csak nem szexelt azokkal a férfiakkal?
2013. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!