Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes vagy megérthető, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagy megérthető, ha egy csunya összeveszés utan, azt csinálok amit az igazsagerzetem, hangulatom diktál?

Figyelt kérdés

Pl. Ha nem akarok, nem megyek el valahova, amimar le volt szervezve stb


En próbálta egyebkent minel hamarabb békülni.



2016. júl. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A példa alapján amit leírtál,inkább idegesítő.
2016. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem. Én is mindig ezt akarom csinálni csak sosem bírom ki végül :D
2016. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen talan idegesítő de az jobb ha ott is csak feszultseg lenne? Ilyenkor inkabb el sem megyek es csinalom a dolgomat.
2016. júl. 28. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember rendezi a sorait. Amit te csinálsz azt valóban a kisgyerekek, és az idegesítő felnőttek szokták. Gyakorlatilag sodródnak az élettel.
2016. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érzelmi beállítottságú vagy,akkor nem sokat lehet tenni.Ha mindenképp órákig rossz kedved lenne veszekedés után,akkor jobb,ha nem mész el,mintha ott is feszkó lenne.A pasi is könnyebben le bir nyugodni egymaga.
2016. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!