Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hagyjam lenyugo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam lenyugodni? Vagy meg fog csalni?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk a barátommal, a sztorihoz hozzátartozik, hogy elég féltékenykedősek vagyunk mind a ketten, de egyébként sem szoktam pasikkal beszélgetni. Ő meg a (női) kollégáival csetel állandóan, ami miatt mérges vagyok, de kb nem is érdekli ez őt, mert azt mondja engem szeret és nincs mitől tartanom, nem csal meg.


Az elmúlt időszakban viszont eléggé hanyagolt, nem nagyon volt semmi összebújás közöttünk. Tegnap épp szóvá is tettem ezt megint, és sikerült összevesznünk, majd hallottam hogy üzenete jött a telefonjára mert valamelyik p_csával csetelt, én meg mérgemben a földhöz vágtam a telefonját, az meg ripityára tört.


Persze utána nagyon megbántam a dolgot, vagy ezerszer bocsánatot kértem, a kedvencét főztem, odaadtam neki az én telefonom amit már nem használok, de elutasító, enni sem evett. Aztán hallottam ahogy az egyik haverját felhívta (a telóról amit odaadtam) és annyit mondott neki hogy én széttörtem a telefonját, mert egy nyomorult vagyok. De azt érdekes nem említette, hogy miért haragudtam meg ennyire rá... És hogy munka előtt elmennek kocsmázni.


Mit tegyek? Hagyjam és majd megbékél? Vagy szerintetek azért megy hogy becsajozzon? Tényleg szeretném jóvá tenni, de nem tudom mit tegyek...


2016. júl. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
A barátod egy tahó. Ne chatelgessen, én sem turnem.
2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, nem hagy el, nem csal meg. Pont össze illetek.
2016. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Munka előtt elment kocsmázni? :D Kemény :D Sztem tirpákok vagytok mind a ketten, szal hagyd, majd lenyugszik és te sem fogsz idegeskedni emiatt.
2016. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék vagytok mind a ketten, megérdemlitek egymást. Amit csinál, taplóság, hogy másokkal csetel, amikor te akarsz vele beszélni. De ha megcsalna, akkor megcsalhatna úgy is, hogy nem csetel. A munkatársaival találkozik napközben is eleget.


A telefont nem kellett volna összetörni, meg pitizni sem utána. Szerintem legközelebb csak rittyentsd ki magad, és menj el bulizni. Minek ülnél odahaza egy unalmas, másokkal csetelő hülyével?

2016. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg csak munkáról beszélnek, beosztásokról meg ilyenek...
2016. júl. 28. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagáltad, hiba.

Hagy téged féltékenykedni a cseteléseivel, hiba.

Telefont kell majd venni drágán, hiba.


Minden másra ott a Mastercard.

2016. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy az idegbeteg. Ha a sajátodat vágod a földhöz az a te dolgod. Ha az enyémet vágnád a földhöz, amin lehet lementetlen fontos adatok vannak akkor miutatnék az ajtó felé ha érted a célzást. Mellesleg miért ne beszélhetne a kollégákkal? És ha női barátai vannak miért baj? Pont hogy az ilyen féltékeny emberek miatt vannak a megcsalások, mert a párjuk idegesíti őket és örülnek egy normális, nem hisztis embernek.


N.

2016. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

>elég féltékenykedősek vagyunk mind a ketten

Elfogadhatatlan. Amíg nem tanultok meg bízni, rossz kapcsolataitok lesznek.


>de egyébként sem szoktam pasikkal beszélgetni

Rosszul teszed. Beszélgess pasikkal, ha akarsz, de ne titkold a párod előtt. A beszélgetés nem megcsalás.


>Ő meg a (női) kollégáival csetel állandóan, ami miatt mérges vagyok, de kb nem is érdekli ez őt, mert azt mondja engem szeret és nincs mitől tartanom, nem csal meg.

És igaza is van, ostoba vagy, ha el akarod tiltani az összes nőtől a világon. Ezzel nem hogy megakadályozod a megcsalást, hanem eltaszítod magadtól.


>és sikerült összevesznünk

Nem összeveszni kéne, hanem megbeszélni és megoldani a problémát, ha van. Gyerekes.


>én meg mérgemben a földhöz vágtam a telefonját, az meg ripityára tört

ELfogadhatatlan. Az efféle kitörések éretlenségre, instabilitásra, elfojtott érzelmekre utalnak.


>De azt érdekes nem említette, hogy miért haragudtam meg ennyire rá

Azért, mert nem jogosan voltál mérges, hanem hülyeség miatt.


>Vagy szerintetek azért megy hogy becsajozzon?

Nem, a jó ég áldjon meg, nem arról szól az egész világ, hogy téged meg akar csalni. El akar menni jól berúgni, hogy egy kis időre elfelejthesse, hogy mennyire kibírhatatlan vagy.


>Tényleg szeretném jóvá tenni, de nem tudom mit tegyek...


Amíg féltékenykedős, gyerekes, agresszív és ostoba vagy, addig midegy, mit teszel, mert minden így marad. Ha sikerül megtanulnod bízni, kommunikálni és kezelni a problémákat (és ugyanezeket a párodnak is), akkor minden megy majd magától.

2016. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fru_ ***** válasza:

"szeretném jóvá tenni"?

Mégis mit?

2016. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!