Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Korábban többször szóltam neki hogy hagyja abba a túlórázást. Kedd este szóltam neki szerdán itthon vacsizunk. 5kor szokott végezni. Készültem vacsival. 7kor ettem egyedül. Utána hívott hogy végzett. Én elmentem sétálni. Jött utánam meghívott kajálni. Nem értette hogy már vacsiztam. Nagyon rossz volt a kedvem. Nem értette megint miért. Pár hete mondtam neki döntse el mit akar. Egy hétig rendesen haza jött. Ezen a héten újra kezdte. Múlt héten súlyos balesetem volt. A baleset után ő vissza ment dolgozni. Miközben én itthon szenvedtem. Én mentem el fájó végtagokkal a gyógyszertárba is. Tegnap is nagy fájdalmaim voltak. Próbáltam ezt is elmagyarázni neki de nem értette. Nem tudom még mit tegyek??
2016. júl. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de ennyire rá vagytok szorulva anyagilag, hogy ennyi túlórát vállal, ahelyett, hogy több figyelmet szentelne a párjára?


Vagy: már haldoklik a kapcsolatotok és a túlórával csak menekül otthonról.

2016. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk rászorulva.
2016. júl. 28. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a 3. eset még: nem tud nemet mondani a főnökének, aki megkéri, hogy túlórázzon még, mert olyan kevés ember van náluk.
2016. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talan ne hisztizz. Biztos nem ok elkul tulorazik... Vagy menj el dolgozni, de ne csak valami bufemunkara, hanem rendes munkahelyre. Na akkor meglatjuk hogy hanyszor fogsz tulorazni...

En no vagyok, gyerekem is van, es nalunk en tobbszor tulorazom mint a ferjem.

Egyszeruen ez van. Soha nem jutna eszunkbe egyikunknek sem hiszteriazni a masik tulorazasa miatt.

Sot iden immar zsinorban harmadszorra nem tudunk egyutt hazamenni (kulfoldon elunk) mert az egyetlen pillanatban amikor engem pl elengednek, a ferjemet akkor pont nem engedi el a fonoke...

Megoldjuk ahogy mindig...

2016. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeld van munkám. Mikor ott végeztem onnan jöttem haza ott ért a baleset. Rendes munka. Szóval tudom milyen.
2016. júl. 28. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Az általános tapasztalatok alapján rendre utasítalak! Pont úgy, ahogyan szoktátok: keressetek egy hosszabb, vastagabb kukit! :D Egyszerűen meg tudjátok ti oldani a problémáitokat...
2016. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!