Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ekkora különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora különbség a barátnőim és köztem a kapcsolatainkban? Vagy szerencsés vagyok, és ők átlagosak, vagy átlagos vagyok, míg ők szerencsétlenek?

Figyelt kérdés

A barátom aranyos.

Az előnytelen vonásaimat nem veti meg, inkább viccesnek találja. Persze valamit ő se kedvel bennem, de azzal meg megbocsájtó, túl teszi magát, finoman próbál leszoktatni.

Folyton mindenben segít, bármiben számíthatok rá. Mindenét megosztja velem.

Elsősorban velem szervez programokat. Idegen programokra mindig elhív, bármilyen eseményre magával visz, ha menni akarok.

Iszonyatosan kedves velem.

Az ágyban az elsődleges az én kielégülésem.

Van, hogyha hajnalban végzek, hogy bejön értem és elvisz haza, vagy magához.

Maximálisan elégedett a testemmel. Mondjuk nincs is rajtam kényes terület.

Mindennel támogató.


Röviden ennyi. És ha ezeket lelki értékeknek vesszük, leszögezem, a szellemi és a fizikai értékei pont ugyan ennyire magasan vannak.


Olyan jó vele járni.


A barátnőimnek állandóan súlyos gondjaik vannak a pasijaikkal, mert A: leszarós, nemtörődöm a barátnőmmel, semmilyen kompromisszumra nem hajlandó, elvakult muzulmán (de emellett ritka okos, és a barátnőm ízlésének külsőre ő a tökély, a vallást pedig nem erőlteti a barátnőmre) B: linkeskedik, nem házias, gyerekes, nem túl művelt (de emellett a barátnőm ízlésének külsőre ő a tökély, szociális)

Mindkét barátnőmmel már szakított a barátja, de újra összejöttek, és mindkét párkapcsolatban folyton nagy veszekedések vannak. Mindkét kapcsolat 4 éves, ha az első összejövetelt számítjuk, nem a szakítás utáni másodikat.


Az én barátom házias, nem link, hajlandó kompromisszumra, nem gyerekes, művelt és jól bánik velem. Érzékelteti hogy érdeklem, szeret, amit pl. A sosem tesz meg, csak az ellenkezőjét.

Azt hiszem, nem bírnám ki egyikük barátja mellett sem, ha ezeket a hibáikat nézem.


2016. júl. 30. 00:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy barátnőm, akinek hasonlóan balszerencsés választásai voltak mindig. Azután felnőtt (szellemileg), és már ő is a megfelelő pár mellett készülődik az esküvőjére. Azt hiszem, a te barátnőidnél is az lehet a probléma, hogy párkeresés szintjén még gyerekek. Nem mérik fel azt, mire van szükségük valójában (a külső, meg egyiküknél mellette az intelligencia az egyedüli összetartó kapocs? Ne már...), illetve hogy ezért nekik mit kell tenni és mit tudnak tenni. Majd mikor idővel kicsit megérnek fejben, akkor rájönnek minderre, és már nem lesz ilyen gondom.


Éretlenek között ők az átlagosak, érettek között meg te. Az érettség sajnos nem korfüggő, és az átlagot meghatározni meg egyébként is egy csoporton belül lehet, szóval önmagában értelmezhetetlen a kérdésed.

2016. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Csak egy valami jutott eszembe: akinek tényleg jó a kapcsolata,az nem hasonlítgatja,nem is veri nagydobra,hanem kussol,hisz tudja mennyire sérülékeny ez az egész,és örül.magában,magának!

De ha erre vagy kíváncsi,igen,nyilván te vagy a király hármótok közül!

2016. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

függ a szerencsétől, attól, hogy mit keresel, a külsődtől, attól, hogy mennyire vagy vidám és talpraesett.


de egyesnek igaza van.


ez milyen kérdés, hogy én vagyok szuper, vagy ők a gyengék?


örülj neki, ami van, és kész.


ha tanácsot kérnek tőled és tudsz adni, akkor adjál.


én nem érzem rajtad a segítőkészséget.


én büszke vagyok arra, akivel járok, és szerencsésnek tartom magam. azt viszont soha nem fogom megtudni, mi vonzza bennem a legjobban. az ő dolga, nem látok a fejébe. viszont ettől kevésbé érdekelnek mások kapcsolatai, az enyémmel vagyok elfoglalva.

2016. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt látom, hogy különböző élethelyzetek vannak, ha most nézzük neked jobban fut a szekér, lehet, hogy 10 ezelőtt te magányos voltál ők meg boldogak, vagy öt év múlva véget ér a tied és a másiké ér révbe.

De de egy kapcsolat önmagában is váltakozó periódusok váltják egymást, nem lehet mindig a csúcson lenni.


A másik pedig, hogy nem hiszek a makulátlan párkapcsolatokban, az összeillőségben annál inkább.


És a lelki vagy szellemi érettségen kívül jó nagy adag szerencsére is szükség van ahhoz, hogy két hasonló ember egymásra találjon.

2016. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg én is csak azt tudom mondani, hogyha ilyen jó kapcsolatod van a barátoddal akkor örülj neki és vigyázzál rá, mert ritkaság.
2016. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy tűnik, hogy tényleg nincs a kérdéshez köze, de szerintem is lényeges és nők hozzáállása a dolgokhoz. Te - elmondásod szerinte- rendesen bánsz vele, odafigyelsz rá, értékeled. Cserébe ő is ezt adja vissza. A két kapcsolatban a férfiak "nemtörődömök". Lehet, hogy észrevették, hogy a külső az elsődleges a barátnőidnél?
2016. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!