Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25eves srac vagyok a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25eves srac vagyok a parom azt akarja, hogy legtobbszor ingben pantaloban, es elegans ferfi cipobe jarjak, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
O az elso baratnom 3honapja vagyunk egyutt es megmondta a parom,hogy az edzocipo a szandi nem szexi rajtam csak az ing meg a vasalt nadrag! :( kenytelen vagyok ilyenben jarni hogy a paromnak eleget tegyek! Felek ha elhagyna szomoru lennek nehezen talalnek mast kicsit mackos vagyok! Az ingben viszont megizzadok mindig a szovetnadrag meg olyan mintha egy nejlin zsakot huztak volna a labamra! :( Raadasul sztrecsboxert kell hordanom mert arra is jobban izgul a kedvesem pedig nagyon feszulos! :( Mi tevo legyek kerlek segitsetek!

2016. júl. 30. 07:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem fogysz le? Nem fáj. Utána nem kell félned sem. Tök egyszerű..
2016. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ettől még az egyedül lét is jobb.
2016. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
figyi te vagy a férfi ne légy PAPUCS :D de komolyan egy férfi legyen férfi álljon ki magáért a csajok is ezt szeretik :) másodsorban meg a párod ha szeret akkor biza szeretnie kell sportcipőben szandiban kényelmesebb ruhákban is. Ha csak a külsődért szeret bajd van... egy kapcsolat az elfogadásról szól nem a arról,hogy hogyan változtassunk meg valakit és mondjuk meg neki,hogy mibe járjon....az oké ha bíztat,hogy vegyél fel többszőr inget mert jól átt neked de azt azért nem kéne megszabja,hogy csak azt hordj, főleg ha kényelmetlen is...nem a külső a minden. Szexi lehet egy ember akár edzőcipőben is. Amúgy meg beszélgess el a barátnőddel a komunkáció is rettentő fontos egy kapcsolatban. Mond el el neki,hogy te nem érzed magad jól és kényelmesen ezekbe a cuccokba és ha szeret igazán akkor elfogadja ezt. Ha viszont csak egy öltönyös feszülősboxeresa pasi kell neki és nem te úgy ahogy vagy a külsőddel belsőddel és kisugárzásoddal...akkor biza baj van..:) beszégess el vele mindenképp és állj a sarkadra :)
2016. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
És ha olyan szövetnadrágot vennél, ami természetes anyagból van, és ezáltal jobban szellőzik? Valamint inget is: pl pamut. Én is mindig olyat veszek csak, mert a poliészter nem szellőzik:/ Most vannak leértékelések, ezért szerintem most próbáljatok venni egy két pamut vagy gyapjú nadrágot, esetleg rendeljetek online, és ha továbbra sem jön be, akkor mondd, hogy te ezt nem szeretnéd, és akkor csak párszor veszed fel. Akkor a varázsa is megmarad.
2016. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőd egy nagyravágyó, álmodozó nő, akinak nagyon sok elvárása van. Ő valakit keres benned. Ne vislej olyan ruhákat, amiket nem szeretsz, hagyjd ott, mert dobni fog az ilyen. Tuti állandóan flörtöl, amikor nem veled van.Nem azért fog dobni, mert papucs vagy, hanem azért mert az ilyennek idővel kell majd a változatozzág, egy új "inges". Azt is el tudom képzelni, ő féltékenykedik, közben ő fog megcsalni.
2016. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezt már az ismerkedéskor megbeszélte magával:"majd én megváltoztatom". Ő nem szeret téged, csak összekeveri az érzelmeket.
2016. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amikor azt szeretnéd h kancás legyen, akk öltözz így.

Minden más esetben a saját kényelmednek megfelelően.

2017. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes, ha egy nő írná ki, hogy a párja azt szereti, ha nejlon harisnyában és szoknyában járna, senki sem kezdené el a srácot szidni
2017. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát valahogy összejöttél vele, ha akkor bejöttél neki akkor... ??

Amúgy az ing az valóban jól tud állni. Bár remélem rövid ujjú, mert ilyen kánikulában a nagyobb pisztolytáska nem épp szexi. A nadrág hasonlóképp. Azonban az ingek nem feltétlen csak a szövetnadrágokhoz állnak jól. Egy farmerrel ugyan úgy elmegy.

A boxer pedig.. Szokjál szépen át a feszülősre. Vagy csalj és csak akkor hord, ha tudod hogy lekerül a többi textil...

2017. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!