Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok mikor úgy érzitek, hogy elhanyagol a pasitok? ) :

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, 18évesek vagyunk.iszonyatosan szeretem,állítólag ő is engem.csak hogy ezt ő nem tudja kimutatni.én azt szeretem ha a pasi bújós,csókolgat ölelget stb, de ő nem ilyen..néha megölel és ad egy puszit.Sokszor mondtam már neki hogy nekem ez rosszul esik, miután látok más párokat,ahol a pasi kimutatja a csajnak az érzelmeit.Ő azt mondja hogy ő ilyen,de attól nagyon szeret és komolyan gondolja velem a kapcsolatot.


van olyan lány aki hasonló helyzetben van mint én?

Mit tudnék tenni? Már attól félek hogy ezzel fogom őt elkergetni magamtól,hogy állandóan ez miatt "hisztizek"


2010. ápr. 17. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos a hisztid.Alapvető,hogy ezt elvárod a barátodtól...Én pl. mindig kényeztetem a barátnőmet,el tudom képzelni mennyire rosszul esne neki is,ha nem törődnék vele.A legjobb dolog Ő-t puszilgatni.Érdekes felfogása van az biztos.Ha ennyi idő után elhanyagol,akkor mi lesz később.Szerintem még neked lenne okod elhagyni ő-t,nem a te "hisztiddel" van baj.

21/F

2010. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat.. állítólag nagyon szeret,de néha nem tudom eldönteni.Kétségek közt élek,nagyon szeretem,és félek hogy elhagy.sokat szoktam ez miatt hisztizni,sírni..de ő csak egy szokásos hisztinek álltja be..pedig nem szoktam sírni:( csak ha már tényleg fáj :(

Hogyan deríthetném ki,hogy valóban szeret,és komoly kapcsolatot akar tőlem?

2010. ápr. 17. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem így, bár nálunk közrejátszott a távolság is (200 km) és sokszor éreztem h nem foglalkozik velem jó neki ott volt a suli és tényleg nem volt sok ideje rám, én is egy csomószor kiakadtam h nem törődik velem. Aztán ez a ... távolság és az időhiány kivégezte a kapcsolatunkat. Azt kívánom bárcsak ne mondtam volna neki, bár lehet az se mentett volna meg minket.

Egyébként előtte még régebben nekem is volt olyan pasim aki egyáltalán nem volt bújós és én is azt szerettem volna és nála nagyon hiányzott, de én hozzá tudtam szokni.

Remélem titeket nem választ el egy ilyen "kis" probléma...

Sok sikert!

2010. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

neked is köszönöm a válaszodat :) sajnos mi is messze lakunk egymástól,csak busszal tudnék elmenni hozzá, de a busz igencsak ritkám megy arrafelé.így kocsival szokott eljönni értem, és haza is hoz.csak ugye a benzin is drága.és igen más más iskolába is járunk.hétköznap van hogy meg tudjuk oldani hogy hétköznap valamelyik nap 1 órát tudjunk talizni, de hétvégente szerencsére együtt tudunk lenni.

Sajnálom hogy így alakult Neked. :(és köszönöm a válaszod még egyszer.

2010. ápr. 17. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, és ahogy leírtad ő is szeret téged, akkor úgyis elfogadod olyannak, amilyen. A hibáival együtt. Kicsit azért rá lehet szoktatni hogy bújósabb legyen. :) Mondjuk nehéz helyzet. De ha a helyedben lennék, az a tudat, hogy tényleg nagyon szeret, bőven elég lenne.

Engem hanyagoltak már el, de mint később kiderült nem azért mert olyan volt a természete...

2010. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen sráccal jártam 2 évig. 1 hónapja szakítottunk. Ja és távkapcsolat volt. Ő is pont ilyen volt: nagyon szeret, de nem képes ezt kimutatni, de azért mégis érzem tudom... de ő sem puszilgatott-ölelgetett szinte soha, kimondani sem nagyon tudta az ilyesmit, hogy szeretlek, vagy hiányzol. csak ritkán. igazából azért lett vége, mert én folyton elhanyagolva éreztem magam mellette, mert azt láttam h pl haveroknak tud örülni, és úgy éreztem, h fontosabbak mint én. Ez nyilván elég hülye hasonlat, mert hát nekem is nagyon örült, mikor találkoztunk hétvégén, de ahhoz, hogy azt érezzem, hogy engem jobban szeret, vagy fontos vagyok neki, ennél többre lett volna szükségem. Bár most nem tudom mi lesz, mert most meg képes azzal keresni, hogy még szeret és hiányzom. Én azt hiszem, hogy nekik tényleg ilyen a természetük, de azt nem hiszem, hogy nem tudnának kicsit figyelmesebbek lenni:S És nem akarlak elkeseríteni, de tényleg van benne valami, hogy elkergeted magadtól a "hisztivel", hogy nem vagy fontos. Pedig ez valójában nem hiszti, hanem egy szörnyű érzés, hogy akit szeretsz, annak nem kellesz eléggé, vagy talán nem szeret annyira... legalábbis az én párom ezt képtelen volt megérteni, így elfogadni azt is, hogy van probléma, és tényleg ez lett a vége. 21/N
2010. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen srácot aki ilyen "távolságtartó" a barátnőjével. El se bírom képzelni miért csinálják ezt, én imádok hozzábújni a barátnőmhöz, folyton átkarolom meg simogatom a hátát,combját és mindig csak puszilgatnám ha lehet :D

ööö lehet én meg a másik véglet vagyok, bár barátnőm még nem panaszkodott :D

F20

2010. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen párom, aki egyáltalán nem bújós, és nehezen mutatta ki az érzelmeit. Én nála ezt arra vezettem vissza, hogy a családja is elég "hideg" volt, az anyukája pedig kifejezetten szigorú típus, tehát gondolom nem tanulta meg otthon, hogyan kell kifejezni a pozitív érzelmeket. Szerintem légy türelmes vele, és ne hisztizz emiatt, inkább próbálj meg te közeledni felé, vagy magyarázd el nyugodtan, nem hisztizve, hogy mivel tudna neked örömet szerezni. Ha sokat veszekszel, valószínűleg egyre inkább be fog zárkózni.
2010. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.igyekszem tenni valamit:D még én sem tudom h mit, de igyekszem :) soha nem akarom elveszíteni,mert nagyon szeretem:)
2010. ápr. 18. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!