Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves nő 46 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő 46 éves férfi?

Figyelt kérdés

Akik hasonló cipőben járnak, azoknak a tapasztalatai érdekelnek,ami a szülőket illeti.

Nektek menyire volt nehéz elfogadtatni a szüleitekkel a párotokat.Először puskaporos volt a hangulat? Vagy van ahol ebből nem csináltak problémát?


2016. aug. 1. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

2 ilyen is volt a baráti körben. Mind a 2 szülő kiakadt.


Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy a tieid is kifognak.


(én se tartom normálisnak)

2016. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Kolléganőmnél hasonló a korkülönbség.

A szülei elváltak, az apja is kb. 20 évvel fiatalabb csajt szedett fel, szóval egy szava se lehetett.

Anyukája először kicsit távolságtartó volt a pasijával. Aztán egy nap arra ment haza, hogy nagyon is összemelegedtek. :(

Ők a mai napig együtt vannak, J. azóta nem beszél az anyjával. Ennek kb. 3 éve.

2016. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
ez csak 20 év, nekem 24 évvel idősebb pasim volt, simán elfogadták, elvégre nem 30-40 év volt a különbség.
2016. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
En 29 parom 45. 9 eve vagyunk egyutt kozos gyerek is van. Jo a kapcsolat. Apu siman elfogadta (bar engem sem nevelt inkabb minden mindegy alapon volt) anyu mar nehezebben viselte de inkabb csak az zavarta hogy a veje 4 evvel fiatalabb.
2016. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátom most 55, neje 35. 12 éve együtt, gyerek, házat vettek közösen. Ma is mint egy tini pár úgy sétálnak, kivéve hogy ő előttük ott gyermekük.

Jó, azért ez nem mindennapos, de működhet simán.

Az sem ad semmi garanciát, ha 27 éves pasival jössz össze.

2016. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk ez pont fordítva van: párom 27 éves, én 36 vagyok. Lassan 9 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, meg elfogadja a kislányomat is, aki az előző házasságomból született.
2016. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja igen és volt olyan eset is, amikor a pasi 22 évvel volt idősebb nálam, de ott inkább ő szégyellt engem, a gyerekemet nem volt hajlandó megismerni, +állandóan ugyanaz volt a program(az ő lakásán pici együttlét, tv-nézés, kajálás).
2016. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A sárm csodákra képes...:D

[link]

E két ember között kb 40 év különbség van. Ahhoz képest a 20 semmi :D

2016. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat:)

Kedves utolsó ez tényleg nem semmi.

Egyébként a főiskolán az egyik tanáromnak aki most 67 éves egy 27 éves barátnője volt akit el is vett feleségül.Bár ott férfi részéről van már gyermek is. Nálunk nincs se volt feleség sem gyermek. De mégis én a szüleim reakciója miatt aggódom.

2016. aug. 1. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Ecclestone Na menj má'. Forma1-es 😂billiárdos
2016. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!