Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem unjátok meg a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok meg a párotokat 1-2 év után ha már nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Hogy csak vele csókolózhattok, szexelhettek stb.
2016. aug. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, aki ebben a formában ezt ne unná meg. Csak azt nem tudom, hogy itt már mit nevezünk párkapcsolatnak.
2016. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elofordulat mar! Te lany vagy fiu letedre mondod ezt?
2016. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Azért a párom! A szerelem meg elmúlik. Az egésznek a titka: tudni kell megújulni, kompromisszumokat kötni, és ami a legnehezebb az egót picit háttérbe szorítani. Plusz kell még hozzá egy csipet fantázia. Így nem lesz unalmas sosem!
2016. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan három éve élünk együtt (tehát nem csak, hogy vele szexelek, csókolózok egyedül, de minden egyes nap, minden hétvégén együtt vagyunk, őt látom, vele beszélek a legtöbbet, stb), és nemhogy nem unom, hanem minden nappal egyre jobban szeretem- már ha ez lehetséges. A szerelem ha el is múlik idővel, akkor nálam még nem érkezett el ez az időszak (6 éve vagyunk együtt, szeptemberben lesz 3 éve az összeköltözés). Nem tudom, mi lesz később, megunom-e vagy sem, de bízom benne, hogy nem történik ilyen.


A szerelem fenntartásáért is tenni kell, nem csak a kapcsolat működtetéséért. De ha az akarat, a szándék megvan bennetek ehhez, akkor nyilván nem erőfeszítés, és nem is válik unalmassá sem.


Mondjuk én sosem voltam nagy pasifaló, ugyan nem a párom az első férfi az életemben, de előtte sem volt igényem hétről hétre más farkakon ugrálni, a csókolózás sem hiányzik más emberekkel, főleg, hogy a kedvesemmel tényleg mindkét tevékenység igen kellemes és kielégítő :) Ha nem így lenne, lehet, hogy elgondolkodnék. De szerencsére nem egy unalmas fajta, aki csak két pozitúrát ismer a hálószoba falain belül, takaró alatt ;)

2016. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy a szerelem elmúlik az nem a megfelelő emberrel van... pont úgy érzek 7 év után is mint az elején, és ő is így van ezzel. Nem változott más, csak közelebb kerültünk egymáshoz, együtt élünk, jobb lett minden. Nem rosszabb, és főleg nem unalmas. Ha azzal van az ember akit szeret az sose unalmas.
2016. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem 1-2 évig tart a szerelem és nem unom meg.
2016. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó 3 válaszoló!

Megmentettétek a világom!

2016. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!