Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 31 éves szűz nő/lány, lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves szűz nő/lány, lesz még valaha esélye egy boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A kolléganőm és egyben jó barátom már 20 éve ez a lány.

Világ életében mimóza volt, nincsenek és nem is voltak barátai. Sem általános iskolában, sem a későbbiekben nem tudott kapcsolatokat kiépíteni.


Egyetem után mind a ketten ugyan annál a vállalatnál helyezkedtünk el, a ranglétrán szépen menetelünk felfelé, de míg én már kiépitettem a kapcsolataimat, ő addig semmit. Szerinte a vállalati bulik gázok mert az emberek isznak, a baráti bulik gázok mert az emberek isznak és hangosak és cigiznek. Szóba sem áll azokkal akik pl dohányoznak. Pedig lett volna férfi aki randira vitte volna, de mivel dohányzott, ezért nem ment el.

Nekem már családom, férjem és két gyerekem van, és néha amikor átjön hozzánk vacsorára olyan érzésünk van, mintha valami elárvult kutya kölyköt pátyolgatnánk. Amikor játszik a gyerekeimmel látom rajta, hogy szomorú, mert ő is mindig akart gyerekeket, családot.


Ha ketten vagyunk akkor sír, hogy nincs senkije, hogy magányos, hogy kanos de biztos azért nem kell senkinek, mert van rajta 15 kg felesleg.

Edzeni meg nem jár le, pedig a munkahelyünkön van úszoda, konditerem amiket ingyen használhatunk. És a munkaidejébe bele férne ahogy mindenkinek. De ő inkább az étkezőben ül és eszik, vagy kitalál magának új feladatokat és közben eszik.


Soha nem volt kapcsolata, csak néhány 2-3 órás randija. Én már nem tudok hogyan segíteni rajta, gyerekkorunk óta próbálok segíteni neki, de reménytelen mert nem fogadja meg a tanácsokat.


2016. aug. 1. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Súlyosan zárkózott, igaz? Jóban lennénk, talán még bírna is, mert szintén rühellem a vállalati bulikat (bár én azért mert idétlen jópofizásnak tartom ahol mindenki hahaha de jóban vagyunkot tol aztán másnap egymást fúrják) és nem iszom, nem dohányzom és gyűlölöm a világnak azt a felét akik engem gyűlölnek.
2016. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Rajta múlik. Ha ő nem akar változtatni, akkor más nem lesz képes megváltani az életét.
2016. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem a te felelősséged...
2016. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én jól tudom milyen a barátnőd,mert régen én is ilyen voltam,csak fiúban.Mondjuk még csak 20 vagyok:D szóval nem vagyok annyira idós most se:D Én középsuli vége fele voltam így,hogy 1 barátom se volt,nuku láány,szorongtam is már emiatt ami rátett egy lapáttal és még most is ennek a levét iszom.De 2 éve elhatároztam hogy kerül amibe,én nem fogok így élni.Lehet szerencsém is volt,de sztem ez nem attól függ, lényeg,hogy gyökeresen fordulat állt az be az életembe.Több barátot is szereztem,nem beszélve a lányokról. Elmúlt 2 évben annyit csajoztam,hogy haverjaim leképednek már.:D De ezt csak magamnak köszönhettem,mert rájöttem,hogy túl rövid az élet hogy szorongjak és eldobjam a lehetőségeket.A barátnőd is csak maga tudja meghozni ezt a döntést.Az meg egyértelmű hogy gáznak tartja a bulikat..mertmég nem volt benne része annyira, ismeretlen ez a közeg neki,ezt onnan tudom hogy énis ezzel hárítottam amikor hívtak,pedig csak féltem. Bár ennyi idősen nehéz már megváltozni,de hidd el te semmit nem tehetsz,barátnőd egy valamivel szolgálhat példával neked: "hogy te milyen ne legyél soha"Fúú na vége a monológnak:D
2016. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Megértem, hogy sajnálod, de ez a maximum, amit tehetsz érte... :(
2016. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De attól még úgy érzem, mintha lenne egy 31 éves gyerekem akire folyton figyelnem kell. Az egy dolog, hogy nem szereti a vállalati bulikat, de akkor ne jöjjön el, mert nem kötelező. Vagy ha eljön, akkor ne úgy viselkedjen, mint egy gyerek. Duzzog a sarokban és morcosan nézi azokat akik jól érzik magukat.

Heten vagyunk magyarok a helyen, abból mi ketten nők, és a kollégák mindig tőlem kérdezik, hogy mi baja a másik magyar lánynak?


Ezek a bulik nem olyanok, hogy ülünk egy nagy asztalnál és nézzük egymás fejét, vagy járkálunk az aulában. Többnyire hajót bérelünk, vagy ha karácsonyi buli van akkor nagy céges síelés a program, vagy valami más, amikor nem kell bent lennünk ott, ahol egész héten pácolódunk.


Vannak sokan akik nem isznak, de ők is jól elvannak és egyikük sem duzzog.

2016. aug. 1. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Macskát neki azt irány a Tajgetosz.
2016. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolj bele nem csoda hogy be van fordulva, meg "pukkadva" ül a sarokban, mikor még 31 éves létére nem szexelt egy jót! Persze közelsem minden a szex, de úgy összességében ami a párkapcsolattal jár, ölelés, csók, összebújás, szeretetet adni - kapni, ezekben nem volt része! Nem csodálkozom hogy így viselkedik.

De azért érdekes a dolog mert nőknél sokan bepróbálkoznak. Nála miért nem? Nem hiszem hogy a súlya miatt mert 15 kg az azért nem annyira vészes. Hol éltek melyik ország? Mióta?

Lehet ez a gond hogy mivel külföldi nem próbálkoznak nála?

2016. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez tévhit, hogy a nőknél "sokan" próbálkoznak.

Egy alacsony önbecsülésű nő nem vesz észre más próbálkozást, mint ha elhívják randira. Az meg valljuk be nem úgy működik, hogy naponta megtörténik, vagy hogy bármilyen nőre egyszerűen rávetik magukat a férfiak. Tény, van akinél sorban állás van, de ez nem az átlag :) Én a javasolnám a barátnődnek az online ismerkedést. Nyilván lesz néhány csalódást, de hátha talál valami hozzá passzoló visszaúzódó férfit.

2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!