Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bartánőmmel három hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bartánőmmel három hónapja leszünk együtt. Jelenleg egy igen hatalmas vitába kerültünk. Semmi áldozatot nem képes értem hozni (már 4 éve ismerjük egymást)! Mi az istent tegyek?

Figyelt kérdés
Én bezzeg az Ő kérése nélkül ellógok néha az utolsó óráimról(tudom, hogy nem helyes, csak azért teszem, mert azok a tárgyak jól mennek), inkább nem megyek el a bárátaimmal délután a parkba stb... Mert ő ugye fontos nekem, és én csak vele akarok lenni. De most ugye közeledik az év vége, és itt az osztálykirándulás. Én arrase megyek el, mivel az osztálytársaim nagyrésze nem szimpatikus, és amúgyis inkább vele vagyok. Tegnap este meg kiakadt hogy én hogy várhatok el tőle olyat, hogy ne menjen el, meghogy azt akarom hogy remeteként éljen. Azért azt akarnám, mert vele akarok lenni bármi áron, vagy mi? Valaki mondja el hogy mit tegyek, mert már nem bírom idegileg.
2010. ápr. 18. 07:53
 1/7 anonim válasza:
56%
A ti kapcsolatotok túlságosan egyoldalú.Olyan értelemben , hogy ezt ne csináld tovább . Az alárendeltjének tekint téged ,és ez egy párkapcsolatban nem elfogadott.HA úgy érzed hogy tényleg nem képes érted semmi áldozatot hozni,akkor hagyd az egészet.Túl friss a kapcsolatotok ahhoz hogy ilyen miatt tovább kínlódj .És a legfontosabb hogy azt tedd amit az eszed diktál, ne pedig azt amit a szíved , mert akkor továbbra is alá leszel rendelve
2010. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, megért és nem megy el. Mondd meg neki higgadtan, vitázás nélkül, hogy neked ez nem jó, és úgy érzed Te többet adsz bele a kapcsolatba, mint Ő.
2010. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Énis rájöttem hasonlókra fürdés közben :) Akkor megyek, és megmondom neki!
2010. ápr. 18. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked nem szimpatikusak az osztálytársaid akkor ő se menjed kirándulni??? Nem önző ez egy icipicit? Lehethogy elege van abból, hogy folyton a nyakán lógsz, talán kis teret kéne neki hagynod. Én pont úgy vettem észre, hogy csak az a fontos amit te akarsz, vele akarsz lenni minden áron, ezért lógsz az óráidról, ezért nem mész a haverokkal a parkba, ezért nem mész osztálykirándulni, tedd egyszer az amit ő akar.
2010. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért nem teljesen így van. Az hogy neked mindennél fontosabb ő, ellógsz órákról, nem mész osztálykirándulásra, hanyagolod a haverokat stb, az a te saját döntésed volt, te is mondhatnád, hogy NEM! Csak azért, mert ő esetleg szereti az osztályát és részt akar venni a kiránduláson, vagy szeretné ápolni a kapcsolatát a barátaival, még nem kell rögtön kiadni az útját. Mivel nem látok bele a kapcsolatotokba, nem ismerlek titeket, ezért egyértelműen nem tudom ki mondani hogy te vagy a hibás vagy ő, nem is lényeg. A lényeg az, amit te is mondtál, hogy te ezt az Ő KÉRÉSE NÉLKÜL teszed, tehát mivel nem ő kérte, nem is köteles viszonozni!!! Ez nem jelenti azt hogy nem vagy fontos neki, sőt, nagyon is jól csinálja, hogy próbálja megtartani a jó kapcsolatot a barátokkal. Nem szabad egy kapcsolatban csak a másik félre koncentrálni, mert akkor minden havert elveszítesz, és ha egyszer szakítotok, akkor ott állsz majd egyedül és tehetetlenül. Inkább mozdulj ki te is kicsit többet, ne akaszkodj rá!
2010. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyj neki egy kis teret. A barátom kicsit lightosabb, mint te vagy, de valami hasonló, csak kb. annyi különbséggel,h ő lazán elhúz a barátaival 2 napra nélkülem, ami persze rosszul esik, de nem szeretném, h barátok nélkül maradjon. Néha neki is vannak ilyen szerintem extra kívánságai, meg persze én nem mehetek el a haverokkal több napra meg ilyesmi, de nem is csodálom, h félt, mivel nekem többségben fiú barátaim vannak, és ő természetesen nem venné a fáradtságot, h megismerje őket. Persze én tudom, h nagyon megbízhatóak, de ő nem. Már többször is összekaptunk főként ezek miatt, néha úgy érzem, h nagyon magához akar láncolni, de meg tudjuk beszélni. Viszont egyetértek az előttem szólókkal, ha a bnőd nem kéri, h áldozz fel érte mindent, akk miért tennéd?? Beszéld meg vele ezeket a dolgokat, mert igaz, h nem ismerlek, de szerintem nincs igazad. Vigyázz, mert, ha nem engedsz a pórázon, el fog hagyni.
2010. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
küld el a vérbe, ez egy szivola!
2010. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!