Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak akik a pénzért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik a pénzért nőt tartanak el (aranyásók) azok hűségesek ezekhez a nőkhöz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem elvárt tőlük. Ez olyan minthogy a főnök nem időre jár be, vagy hogy a rendőr simá szabálytaakodhat még civilben is.


"Aki adja a pénzt az hozza a szabályokat"

2016. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Dehogyis!

Azt csinálunk, amit akarunk, miért mit tud tenni, ha nem tetszik?

Se jövedelme, se lakása, mindent tőlem kap.


Annyit tud tenni, hogy kicsit lelkesebben tornázik esténként a farkamon, hogy ne legyen kedvem/energiám máshoz járni.

2016. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2 :D lol
2016. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
# 2: Micsoda vágyálmok.
2016. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Ketteske igen naiv lélek. Nem szexért tartják a nőket, a férfiakat szokás azért .
2016. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az oka.

Öreg milliárdos vett egy nőt magának például, vagy éppen a nő egy olyan nehéz helyzetbe került, hogy nem talál átmenetileg munkát, vagy csak nagyon minimális fizetésért, a férfinek pedig jól fizető állása van.

Nem mindegy.

2016. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nézd sok nagyon gazdag öreg férfinak csak pusztán kellék egy jó nő, mondjuk rég nem potens de megjelenik vele mindenhol. Az is lehet, hogy szimplán formális viszonyban vannak, valójában hapsival él. De lehet mellette tucat nője is. Rengeteg verzió létezik.
2016. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted egy ferfi mennyire huseges egy mosogephez? Ugyan az a helyzet. Ha hasznalni akarod, a mosogepet is jol megtomod, elvegzi a dolgat, aztan a sarokban all amig legkozelebb hasznalni nem akarod. Egy aranyasonak ugyan ilyen szerepe van.
2016. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske vagyok. :)

Nem vagyok naiv, tudom, mit akarok. Nem a szép kockás hasamért van oda az a nő, akit az érdekel, milyen autóm van, és a legdrágább koktélt rendeli be. Ezt én is tudom.


Időnként összejövök egy kis fitnesscicával, aki azt hiszi, hogy megfogta az isten lábát, és majd jól elveszem feleségül, mert a jó teste elég ahhoz, hogy megőrüljek érte.

Persze, jól néz ki, meg otthon vár valaki este, és kis szerencsével még az is lehet, hogy kedves.

De nem leszek szerelmes, főleg úgy, hogy ő se az.

Ott lakik, élvezi a luxust, kap egy hitelkártyát, annyit költhet, ami rajta van, máshoz nem fér hozzá, és pont.

De egy idő után unalmas mindig ugyanaz a luk... És simán elmegyek bulizni, ha úgy tartja kedvem, vagy felkeresek egy prostit, vagy beülünk egy sztriptízbárba.

Első egy-két alkalommal még megy a hiszti, meg a mit képzelsz, meg az akkor én is.

Ilyenkor szépen felvilágosítom, hogy ha nem tetszik valami, lehet csomagolni, és menni. Ha félrelép, akkor is, és mindenhol van emberem (a házban meg kamerák), szóval csak rajta. De azt visz, amit hozott, a drága táskákat, ékszereket itt hagyja.

Egyből nem olyan sürgős a költözés, és sokkal elnézőbbek. ;)

Aztán egy-két év után csak kezd kinyílni a csipájuk, meg megy a hiszti, hogy gyerek meg esküvő... akkor ideje a cserének, és a régi csaj megy, új fitnesscica jön. Legtöbbször már megvolt párszor, szóval melegváltás van.


Annyi buta, proli kis liba él ebben az országban, aki azt hiszi, megél a szépségéből, meg sztárnak hiszi magát, ha minden képére kap 20 lájkot, hogy sose fogynak el. Mind egy gazdag pasiról álmodik, aki bármit megvehet nekik.

Csak azt nem álmodják mellé, hogy egy ilyen liba semmi másra nem jó, csak dugni. Cserealkatrész.


Eszem ágában sincs egyébként sem nősülni, se családot alapítani. Talán majd 40 felett, ha egyszer találok olyan nőt, akinek van esze és lelke is.

Egyelőre csak olyanokat találok, akiknek jó melle van, meg kemény se.gge, és szoliból eltalálnak a konditeremig.

2016. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát 9-es te tudsz élni ha tényleg így csinálod. Ha ennyi pénzem lenne én is hasonlóan csinálnám :D Csak szomorú látni/hallani, hogy ennyi pénzcentrikus liba van ebben az országban.


Kérdező a pasi aki a pénzt biztosítja tuti mással is lefekszik, a nő /lány meg csak akkor ha tud. Ha pl a pasi albérletet fizet neki és nem laknak együtt akkor tuti a lány is felvisz magához valakit néha néha mert miért ne tenné? Ha így van megbeszélve akkor nincs ebben semmi gáz, már azon kívül ,h ku.rvának állt!

2016. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!