Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a szexet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet ha szeretem őt?

Figyelt kérdés

Valami változást észleltem magamban és ez megijeszt.

Nagyon szeretem a párom vagyom az ölelésére csókja ira, a társaságában szeretnék mindig lenni és vele beszélgetni, osszebújni.

Viszont egy ideje magát a szexet nem kívánom. Miért van ez mi a baj velem? Elmondani nem merem mert nem akarom hogy azt higgye nem szeretem mert továbbra is szeretem.

Minden mást kívánok vele a szexet pedig nem miatta nem hanem általánosságban nem.


2016. ápr. 5. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rondának érzed őt? Van aki jobban vonz? Szomszéd latin csávó vagy az a szteroidos gyerek a boltból?
2016. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen időszakok, nincs okod megijedni. Ez lehet hormonális változás, vagy stressz miatt, de az is lehet, hogy most egyszerűen más köti le a figyelmed (hobbi, suli, munka...etc).
2016. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont eutt írtam hogy nem ömiatta nem kívánom hanem magát a szexet nem. Tehát senki mással sem. Csak ő kell nekem és vágyom a társaságára meg minden másra de szexre nem.
2016. ápr. 5. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kezdtél el szedni valamilyen gyógyszert? Fogamzásgátló?

Ha a testi kontaktust igényled csak magát a szexet nem akkor ott valami fizikai dolog áll a háttérben.

38F

2016. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt hogy mondjam el neki hogy ne tegyem tönkre a kapcsolatunkat és ne higgye hogy csak öt nem kívánom :(
2016. ápr. 5. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt elhiszem hogy őt szereted, de lehet tested már mást kívánna a szokásos helyett.
2016. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindent igénylek csak magát az aktus részt nem. Eddig sosem volt ilyen gondom.

Az viszont igaz hogy most nagyon stresszes az életem

2016. ápr. 5. 14:33
 8/10 A kérdező kommentje:
6.: nem kívánok senki mást nem arról van szó
2016. ápr. 5. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
És mennyi szex van?Milyen gyakori?
2016. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"az viszont igaz hogy most nagyon stresszes az életem"

Akkor ne csodálkozz, tapasztalatból mondom, hogy vannak ilyen időszakok, amikor az ember nem kívánja a szexet, ilyen ha idegeskedsz, folyamat stresz ér, kattogsz/aggodalmaskodsz valamin. Ezek a csökkentik a libidót.

Amint ez elmúlik, már visszatérsz te is újra, ne aggódj. :)


És nyugodtan megmondhatod neki, ha értelmes, meg fogja érteni.

24L

2016. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!