Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg elviselhetetlen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Szoval a parom allandoan ideges ram, es en ugy erzem hogy alaptalanul. Egyre jobban utalom emiatt, nem erzem hogy szeretem.

Leirok egy peldat ami tegnap tortent.

Szoval epp sze*elni keszultunk, (bocsanat hogy ilyeneket irok ide), es oralis sze*re keszult, es odanyult, megszagolta az ujjat es kerdezte hogy tiszta? En elotte elmentem mosakodni, tehat az volt.

De ez nekemrosszul esett, illetve inkabb kellemetlenul ereztem magam, es mondtam hogy akkor inkabb ne csinalja(kicsit gatlasos vagyok). Erre o mondta hogy ne izeljek ezen, mit sertodok meg, es ideges lett, felpattant, kiment elszivni egy cigit es utana visszajott mintha mi sem tortent volna, elkezdett simogatni, de nekem ezek utan semmi kedvem sem volt. Ezert nem szoltam semmit csak kimentem. Na most ezek utan o nem bocsanatot ker hanem megsertodik es nem szol hozzam egesz nap, es amikor probaltam vele megbeszelni akkor ramorditott hogy kuss, meg hagyjam beken.

Azt mondja nekem mindig valami rosszul esik es neki elege van ebbol, de most ez tenyleg annyira borzaszto amit tettem?

Es ilyen dolgokat szamtalanszor eljatszottunk mar. Persze masnap meg beismeri hogy nem kellett volna ezt csinalnia. Annyira hulyenek gondolom emiatt. Vagy tenyleg velem

Van a gond? Teny, kicsit erzekenyebb vagyok neha. De mondjuk heti egy dologgal megbant. Ami szerinte nem banto...

Ja es ilyenkor azt mondja hogy en hisztizek.... Hat szeritem meg o csinalta az egesz balhet, nem en. Masok mit gondolnak errol?


2016. aug. 3. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A fent leírt példában a pasid volt oltári bunkó paraszt, ha csak nincs valami nagyon elhanyagolt gombás fertőzésed, ami miatt tényleg fürdés után is már kellemetlen szagot árasztasz odalent.


Azt az egyet nem értem, hogy ha már nem is szereted, amúgy is köcsög veled, és rendszeresen hisztisnek nevez, tehát ő sincs épp oda érted, akkor mi a búbánatos francért vagytok még együtt?!


Le kell ülni, hogy itt részedről elmúltak az érzelmek, ne húzzátok egymás idejét, nem akarsz többet találkozni.


Ha együtt laktok, akkor meg elcuccolsz, és ennyi.

2016. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez a viselkedés mindkettőtök részéről elfogadható, ha 16 évesek vagytok. Ha ennél magasabb az életkorotok, akkor sürgősen gondolkozzatok el azon, hogy sikerült megállnotok az értelmi és érzelmi fejlődésben. te hisztis vagy, ő meg paraszt. Nem valami jó párosítás. Kicsit fejlődni kéne személyiségben.
2016. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
En nem ertem ez miert lenne hiszti... Annyit kellett volna mondania, hogy ne aggodj semmi baj, megnyugtatni es mar nem is lett volna semmi baj. De o az ellenkezojet csinalja... Idegbeteg. Nem tudok mit mondani...
2016. aug. 3. 09:31
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Ha te rendszeresen érzékenykedsz valamin, és nem lehet hozzád szólni, az bazi fárasztó tud ám lenni. A férfiak nem szeretik a nyivákoló kismacskákat. Ha leoltanád néha, mindjárt lennél a szemében valaki.
2016. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szoval legyek inkabb "bunko"? Dehat ha egyszer nem ilyen a szemelyisegem... Azt jobban szeretik ha paraszt vagyok es leoltom? Mint egy erzekeny de oszinte lanyt? Aki szivvel lelekkel van benne a kapcsolatban?
2016. aug. 3. 09:39
 6/21 A kérdező kommentje:
Szoval nekem kene megvaltoznom es akkor tisztelne engem? Szarjam le a dolgokat, ne legyek erzekeny?
2016. aug. 3. 09:44
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
pontosan
2016. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell bunkónak lenni, de sértődötten kivonulni, meg szó nélkül világvége hangulatba kerülni hetente legalább egyszer... Én biztos falnak mennék egy ilyen embertől. Egyébként lehet érzékenynek és őszintének lenni attól, hogy nem picsogsz feleslegesen. Én is érzékeny és őszinte vagyok, de engem férfi így nem alázna meg. De már eleve, hogy kicsillagozod a szex szót, és elnézést kérsz, amiért leírod... Ilyet utoljára szűzlányként csináltam 15 évesen. Gyerekek csinálják ezt, nem felnőttek..
2016. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hat jo... Megprobalok ilyen lenni, de az erdekes hogy csak ebben a kapcsolatomban vagyok ilyen. Elozoben teljesen mas voltam. Ugy erzem utalom mar ot ezek miatt a dolgok miatt hogy ennyit veszekedtunk. Az idegbeteg dolgai miatt.
2016. aug. 3. 09:58
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Veled nincs semmi baj, azon túl, hogy ragaszkodsz egy tapló paraszthoz:

" es odanyult, megszagolta az ujjat es kerdezte hogy tiszta?" -


Ha meg nem is érzed, hogy szereted, akkor lapát!

2016. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!