Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem kibírhatatlan, mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kibírhatatlan, mióta megszületett a kisfiunk megromlott köztünk a viszony. Az elején sokat segített éreztem, hogy tényleg szeret minket, de már elviselhetetlen! Mit tegyek h újra boldog család lehessünk?

Figyelt kérdés
külön szobàba alszunk, az elején én mondtam h a kicsi miatt jobb lesz, ha külön leszünk, hogy kipihenje ki magàt, mivel reggel koràn kel, de már 6hos a kisfiunk és nem nyügös éjszaka, mégse alszik már velünk. Elhidegűltünk egymástól. Sokat veszekszünk minden apróságon. ő nagyon rossz természetű vele nem lehet megbeszélni semmit állandòan rossz kedvű, nem örül semminek! Nem làtja be h így nem lesz közös jövőnk, ha nem vàltoztat magàn. Bennem is van hiba nagyon ingerült vagyok sokszor kötöszködök, de hiàba mondon h ez a hormonok miatt is van. A fàradtsàg is kihozza belőlem, de még îgy is pròbálom összetartani a családunk sokmindent elnézek a férjemnek, kiszolgálom mindent megcsinálok neki, de neki semmi nem jó. Nem tudom mit tehetnék nem szeretném, ha apa nèlkül nőne fel a kisfiam
2015. máj. 25. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

"ő nagyon rossz természetű vele nem lehet megbeszélni semmit" Akkor mégis mit vársz?

Nem akarok rosszindulatú lenni, de talán előbb mérlegelni kellett volna a dolgokat...

2015. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:

ha nem tudjátok megbeszélni,megoldani

akkor nem sok jövőt jósolok nektek


szex legalább működik???

2015. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de talàn elvakított a szerelem és, akkor még nem volt olyan feltűnő. Szeretem még most is, attól, hogy így viselkedik, de ezt nem nevezném életnek, amit mi élünk. Nem tudom, hogy kéne jobb belàtásra bírni :(
2015. máj. 25. 22:18
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Hormonokra fogod, ez aztán érett hozzáállás?! :0 A férjed nem fáradt??? Hat hónapja éltek külön, mégis mit vársz? Tervezzetek programokat, mozduljatok ki a gyerekkel, vagy nélküle. Amúgy gratulálok a kicsihez.
2015. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem szeretkezünk, mert nekem szülés óta nem valami kellemes az együttlét
2015. máj. 25. 22:21
 6/19 anonim ***** válasza:
5: Mit értesz nem kellemes alatt? Orvos látott?
2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2015. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam közös programokat szervezni, de ő sose szerette az ilyeneket, ha elis mennénk valahová nem érezné jól magát
2015. máj. 25. 22:25
 9/19 anonim ***** válasza:

...


Sok házasságban a gondok úgy kezdődnek, hogy gyermekek szülése után a nők genetikai programja a fogjuk meg a férfit programról, a gyereknevelés programra vált (ilyenkor a legtöbb emlősállat nősténye sem szeret párosodni), a férj esti közeledésének elutasítására pedig kiváló ürügy a házimunka és a hálóba telepített csecsemő.

...

2015. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen voltam orvosnál és azt mondta a szoptatás miatt száraz a hüvely, ezért kellemetlen az együttlét
2015. máj. 25. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!