Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy már ilyen rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy már ilyen rövid után nem tartana nőnek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de van egy kisebb problémám:


Gyakran olyan, mintha elkényelmesedett volna, hiányolom az intimebb, finomabb dolgokat...

Sokat idétlenkedik, nagyon, direkt fingások sokasága, idétlenkedések, mellette pedig kevesebb szerelmes gesztus, pedig én nagyon nem a haverja vagyok...

Az elején olyan volt, hogy kb. a filmekben sem láttam még szerelmesebb férfit, most is szerelmes és tudom, hogy szeret mert figyelmes, olyan sokat tett meg értem, segített mg állt ki mellettem, hogy tudom, hogy NAGYON szeret és én vagyok neki a minden, meg ragaszkodik, sokat találkozunk ( amennyit csak tudunk)amit mindig ő szorgalmaz nagyon, például telefonon , üzeneten keresztül ugyanolyan, percenként keres, a munka közben is , mindig szerelmeskedik, viszont személyesen... Én még mindig szoktam bámészkodni milyen édes, random mondjuk egy étkezés vagy beszélgetés alatt, finoman nyúlok hozzá meg minden, de ő ... az elején folyton cirógatott meg el sem engedett úriember volt, folyton bámult, gyönyörködött bennem, szerelmi vallomásokat mondott nekem személyesen ,nem nyálasan hanem nagyon őszintén, úgy, hogy sírt közben a szememben...azt mondta neki minden hónapban -sokszor éreztetni kell nekem, tudtomra fogja adni... most meg ... nem tudom...

Pár hete már beszéltem vele erről, illetve néha megjegyzem, de nem változott a helyzet igazán,de ha mondogatom , , csak ideges lesz, pedig én csak több szerelmet szeretnék és kevesebb idétlenkedést mint ahogyan hozzá szoktam tőle...

Vagy olyan már nem is lehet soha , mint az elején?

Nem kéne folyton, minden nap, de legalább néha..


Mit tegyek ilyenkor?

Hogy viselkedjek?


24N


2016. aug. 3. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vege a beetetesi idoszaknak... most jon o, sajat maga.
2016. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy tűnik kezd elkényelmesedni. Már nem akar akkora energiát fordítani a dologra, minta korábban.
2016. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kicsit te is lazulhatnál. A sok romantika végtelenül uncsi tud lenni, szükség van arra is, hogy ne csak a szerelme, hanem a társa is légy, akivel nem csak bújni lehet, hanem egy jót röhögni is.
2016. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sokat röhögünk nagyon, de mikor már direkt a fejemre fingik, meg ennyit hülyéskedünk, akkor én is várnék kicsi kedveskedést.

Ami általában jön, csak már nem olyan intenzíven.

De igen, gondolom vége az udvarlási fázisnak, ilyen ő a hétköznapok során.

2016. aug. 3. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"már direkt a fejemre fingik ami általában jön csak nem olyan intenzíven"

büdös is?

2016. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Most is nőnek tart, csak épp te nem tartottad őt férfinek, hanem valami elcseszett úriembernek.


Nos, lehet szakítani a romantikus regények lovag/gentleman, illetve hercegnőfiguráival. Mindkettőtöknek.


Az életben minden férfi böfög, fingik, vagy épp vakarózik (igen, ott is).

Ja, és a nők is.

2016. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!