Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha túl rövid a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl rövid a póráz?

Figyelt kérdés

A városba nem mehetek egyedül,ha muszáj,akkor telefonálunk. Pasikkal szóba sem állhatok,barátnőim már nincsenek.

Szórakozni is nagyon ritkán járunk. Sajnos okkal bizalmatlan, de szerintem akkor sem lehet egy embernek dolgokat megtiltani, vagy korlátozni őt a személyes szabadságában. Egyedül nem mehetek sehová...

Egyébként meg nagyon rendes, jó fej, a szülei is azok, sok mindent köszönhetek,neki és a családjának is. Nekem már csak ő van, nincs senkim :(...csak ezzel az egy dologgal van a probléma, hogy nem enged el sehova..

Már 11éve vagyunk házasok...



2016. jún. 9. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

"Sajnos okkal bizalmatlan"

Vagyis csalod, vagy csaltad. Akkor mit vársz???

2016. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Próbáltuk többször is megbeszélni a dolgokat,de mindig csak veszekedés lett a vége... Ha bármikor egyedül szeretnék elmenni valahová, akkor mindig felhozza a történteket amiért okkal bizalmatlan. Ez mikor fog helyre állni??
2016. jún. 9. 17:24
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Már miért állna helyre? Ha hibát követsz el, elvárod hogy az elévüljön? Mondjuk el kéne, egy idő után. De ha mondjuk ő csinálna valamit, ami neked szakító ok is lehetne, de mégis megbocsájtasz neki, akkor mennyi idő múlva lennél túl rajta és nem hánytorgatnád fel? 1 hét, mi?
2016. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel, csak pasikkal dumáltam, ittam, és enyelegtünk--- de nem hiszi el hogy csak ennyi volt---
2016. jún. 9. 17:26
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem fog. Ha a bizalomnak annyi, az már sosem lesz olyan, mint régen.


El kell döntened, vagy így akarsz élni, de vele, vagy szabadon, de nélküle.

2016. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megértem hogy aggódik a párom hogy megint valami hülyeséget csinálok, és azért nem bizik bennem, de akkor sem lehet senkit sem bezárni...
2016. jún. 9. 17:27
 7/22 A kérdező kommentje:
Már annyira folytogató és idegesitő hogy mindenben korlátoz, nem enged sehová---meg kell húznom magam...fülemet farkamat be kell húznom--- (egyébként ez kb3hónapja történt) a mai napig felhozza, ha én elszertnék menni valahová egyedül....
2016. jún. 9. 17:30
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én voltam a hibás--de ez nekem akkor is rosszul esik... És ha én hozom fel ezt a témát, akkor meg hálatlan dög vagyok mert csak veszekedni akarod, nem hogy örülnék hogy visszafogadott....:(
2016. jún. 9. 17:34
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a férjed nem normális. Azért mert enyelegtél ittasan valakivel, évekig rabságban tart?

Ha valakinek nem tudok megbocsátani, elhagyom. Ha vele maradok, akkor megbocsátok neki. Nem zsarolom örökké.

2016. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek!

Én már csak reménykedem hogy idővel helyrejönnek a dolgok köztünk, és "megemészti" a történteket. Jó böngészést, olvasást kivánok mindenkinek.

2016. jún. 9. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!