Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha társaságban vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társaságban vagyunk a párommal elmondások szerint nem tudja elengedni magát miattam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom haverja azt állítja (nem a szivem csücske a srác), természetesen nem a szemembe mondja, hogy mikor társaságban vagyunk, csak velem fogalkozik és nem engedi el magát úgy, mint mikor nem vagyok ott. És ez szarul esik. A párom ezt azzal magyarázza, hogy ha társaságban van nélkülem akkor kicsit bunkóbb, nyersebb és ezzel nem akar megbántani. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, vagy hogy hogy kezeljem ezt a helyzetet. Tanácsok esetleg?
2016. aug. 4. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy nem, de ti sem vagytok olyan szabadak a jelenlétünkben. Mi nem fingunk, beszélünk nőkről ha ti ott vagytok, ahogy ti sem beszéltek arról, hogy Brad Pittynek milyen szépen csillog az esőcsepp a kikúrt mellkasán... :D :D


30/F

2016. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes jelenség. Nem feltétlenül kell "kezdeni vele valamit". Néha menjetek külön, hadd szórakozzon a haverjaival nélküled is. Ez nem a kapcsolat hanyatlásának jele, hanem normális és egészséges dolog. Én is kevésbé vagyok alpári és ocsmány, amikor a párom is ott van, de ezt tudjuk mindannyian, engem nem zavar.
2016. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Lehet nem lehetett leszűrni a kérdésemből, de az is bánt ahogy a haverja ezt "híreszteli", mintha teljesen rossz hatással lennék rá. Mintha egy rossz ember lennék.
2016. aug. 4. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az nem kellemes, elhiszem. A párod mit mond erről? És tényleg így híreszteli a srác, nem csak te nagyítod fel a dolgot?
2016. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!