Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy pasi (ismerős)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi (ismerős) csak tudja hogy baratom van és ha egy társaságban voltunk én sohasem közeledtem hozzá meg nem is beszéltünk még. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 04:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Csak a baratombol mar nagyon elegem van mert ha egy társaságban vagyunk akk tapintatlan velem szemben meg le sem szar .
2015. júl. 12. 04:23
 2/21 A kérdező kommentje:
De ha meg összefutunk barátnőmmel akk meg mondja hogy neki nem is köszönt barátnőm.
2015. júl. 12. 04:28
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tünik a barátod csak egy dologra használ téged,és ha társaságban vagytok,nem válal fel. Elképzelhető,hogy simán csajozik melletted. helyedben végig gondolnám,hogy tényleg rá van e szükségem.
2015. júl. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hat sokan tudjak hogy járunk csak hat ha nem vele beszélgetek hanem pl valameik rokonjaval akk hallani szoktam félüllel hogy becézgeti meg beszélget velük mintha velem beszélgetne
2015. júl. 12. 04:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ugy tunik, a masik fszi jobban tetszik, ezert elkezded ledumalni magad a jelenlegirol.

Szokasos tortenet. /ha nem errol lenne szo, a jelenlegit mar dobtad volna/

Tudom mit fogsz csinalni, addig vergodsz, amig ra nem akadsz a masik farkara, majd miutan sikerult, lelepsz a pasidtol. /pedig forditva kellene legyen, de 'ti' mar csak ilyenek vagytok/

2015. júl. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát... Ebben is van valami,ha nem is ez lesz az időrendi sorrend. kedves kérdező. csak a lekiismereted érdekében javaslom,legyen gerinced.Tartsd be a sorrendet. :)
2015. júl. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hat ha nem viselkedne hülyén akk eszemben sem jutna hogy mas pasival foglalkozzak
2015. júl. 12. 04:38
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem szoasom a hatamögött kavarni meg ilyenek inkább szemtől szemben .
2015. júl. 12. 04:40
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szokásom
2015. júl. 12. 04:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. Akkor a kevesekhez tartozol akikbe még szorult tisztesség.
2015. júl. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!