Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom, hogy csak érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy csak érdekből akar engem egy lány, mert nem lát engem nagy társaságban, nem lát engem sok helyre menni és a messengeren a barátnői se írnak rólam sok jót?

Figyelt kérdés
Igazából az első nem kérdés,csak annak kell ábrázolnom,mert amúgy nem írná ki. Szóval ha nem akarok gyereket "csinálni",nemzeni és még 3évig nem akarok,akkor ezt,hogy juttassam el az agyáig,úgy hogy megértse?

#orhgihgj
2015. ápr. 4. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat gondolom korlatozott ertelmi kepessegekkel rendelkezik a baratnod. Ha pusztan szavakbol esetleg szavakbol allo mondatokbol nem erti meg, akkor rajzolj vagy mutogasd el neki, esetleg vidd el egy barlangba es kormos fadarabbal vazold fel neki a falra, hatha. ; )
2015. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a nőkkel NEM lehet megértetni.
2015. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!