Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyanabba a hibába esnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanabba a hibába esnék másodjára is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 24 éves lány vagyok, a párom 25 éves. 5 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt élünk. Első párkapcsolatom, soha nem voltam nagy pasizós. És ráadásul tapasztalatlanságom miatt sok mindent el is tűrtem neki. Mostanra sokat változott jó irányba, de még mindig úgy érzem, hogy nem illünk össze. Viszont valami mindig vonzott benne, talán a kihívás. Aztán belefáradtam az örök harcba. Régebben össze akartam vele házasodni, most már nem. Szex is alig van. Ráadásul észrevettem magamon, hogy már a problémái sem érdekelnek (mert eddig mindig megkérdeztem, ha rossz kedve volt, ha adtam tanácsot, akkor leordította a fejem, hogy ő más megoldásra gondolt). A lényeg, hogy sok volt a vita. Amióta viszont érdektelenebb lettem a párkapcsolatunkkal szemben, azóta jól megvagyunk. Természetemből adódóan nyilván nekem ez így nem jó. Elkerültem egy másik munkahelyre, ahol sok fiú van. És sokan flörtölnek velem, ami jól esik ugye, de nyilván nem fogok túllépni egy határt. De van egy fiú, aki hasonlít a mostani barátomra, kinézetre is, ugyanolyan éretlen és makacs :D És elszoktunk beszélgetni, de annyira éretlen még... és egy évvel kisebb tőlem. Elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha... de nagyon félek én ettől a dologtól, valahogy én már más irányba szeretnék menni, előre és nem újrakezdeni egy ugyanolyan fickóval. Mondták, hogyha egy olyan lány kerülne mellé, mint én, akkor "megnevelhetném".... De megint neveljek meg egy fiút? Nagyon aranyos és kedves, ha kicsit felnőttebb gondolkodású lenne, talán komolyabban átgondolnám a dolgot. De egyszerűen ugyanazt látom benne, mint a mostani barátomban. Szeleburdi, bohókás, komolytalan, elvicceli a komoly dolgokat.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2016. aug. 4. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakítanék, és a másik pasit is hagynám a francba. Elgondolkodnék a saját felnőtt létemem, a jövőmön, hogy mit és mikor szeretnék majd ennek függvényében keresnék egy felnőtt férfit akivel kölcsönösen boldoggá tennénk és inspirálnánk egymást, nem pedig az 5 éves gyerek szintről indulnék.
2016. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanek, es egy kicsit magamra koncentralnek, hogy vegre ne csak a korom mutassa hogy elvileg no vagyok mar, nem pedig egy tini kapcsolatban ragadt tinilanyka.
2016. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te gondoskodni szeretnél... lehet, hogy ez az ok. Ilyen esetekben hibás döntés ész alapján dönteni. Kizárt, hogy a csávó ugyanolyan legyen, mint a másik.
2016. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!