Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az hogy ha valaki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy ha valaki egyszer már visszajött másodjára is visszafog?

Figyelt kérdés
Ha a barátom szakított velem, aztán pár hónap után visszajött hogy mégis szeret, és én újból összejöttem vele. Most 1 hónapig voltunk együtt, és megint szakított. Vissza fog még jönni? Jó lenne hogy kiosszam...
2014. dec. 10. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt miért kellene tudnunk?!
2014. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nem biztos. Lárja, hogy neki mégse megy.
2014. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel más véleménye :)
2014. dec. 10. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy visszajön, ha nem talál mást. :(

Ha ki szeretnéd osztani még most tedd meg, annál rosszabb, mennél tovább halogatod, tapasztalat.

2014. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De miért osztanád ki, megprobálta ugy érzi mégse megy neki, most ezért miért kell a másikat kiosztani. Tartsd tiszteletben a másik akaratát.
2014. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem alapból azért jött vissza mert akkor nem talált mást. Az agyam szerint én már akkor kiosztottam volna, de nagyon szerettem, ahogy még most is és hát akkor visszafogadtam. De másodjára biztos nem tenném meg. Felhívni nem akarom..kicsit had gondolkozzon, és bízok benne hogy majd még visszajön és akkor majd megteszem
2014. dec. 10. 18:48
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tartom tiszteletben mert sokszor úgy bánt velem mint a kutyával...nehogy már én legyek a hibás :)
2014. dec. 10. 18:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Anélkül is ki lehet szerintem osztani,hogy visszajönne...bár nem értem ez a kiosztás mire jó? MIt tett,ami miatt ki akarod osztani? Attól jobb lesz a lelkiismereted hogy kiosztod?


Mondjuk kétlem,hogy még 1x visszajönne hozzád...ha még is akkor max egy-két jó menetre,vagy mert nincs más neki kéznél..

2014. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja mit tett csak én így inkább megérdemli hogy kiosszam :)))
2014. dec. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!