Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boven van egy csaj akibe lehetetlenul szerelmes vagyok o is probalt azleni belem de nemtudot mer en ugy viselkedtem mintegy barat tehat nemvoltam ferfi. Hogyan szerezzem ot meg?

Figyelt kérdés
Most ot allunk hogy nemtud elengedni engem de en nemtudok ugy velelenni hogy ezvan ezert arra kertem menyunk ki meg egy napot hadd bizonyitsam be hogy tudok mas is lenni. A kerdesem azlenne hogy hogy erthette azt hogy mutassam meg milyen gewy ferfi. Van egy mese amit megakart nezni arra akarom elvinni azon a bizonyos napon es lovagolni es a vegen a helyre ahol talalkoztunk .milyen legyek ?kerlek ha van valakinek tanacsa irja le.

2016. aug. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Na....ennek fuss neki mégegyszer magyarul
2016. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Délelőtti féláras matiné a moziban ajándék üdítővel du-i pónizással. Izgalmasan hangzik. Légy természetes és gewy. :)
2016. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak kamu, hogy azért nem tudott szerelmes lenni beléd. Inkább csak azt akarja, hogy még többet tegyél érte, körül rajongd, hogy neki nagyobb legyen az önbizalma, de attól szerelmes ugyanúgy nem lesz beléd sajna.
2016. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!