Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem értem. Most szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Most szeretne valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány,fél éve ismerjük egymást.van barátja.

Nekem mindent elmond,nekem mondja el ha nem jó valami a barátjával.ilyesmi.szóval mindent.

de ha kettönkről beszélünk. akkor semmi jelet sem ad,hogy tetszek neki,vagy amiből tudok rá következtetni hogy akar valamit.

Mit gondoltok?


2010. ápr. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
SZtem teged, egy megbizhato, jofej baratnak tekint ha mindent elmond
2010. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy jó barátság se több se kevesebb!

Ha barátnőt szeretnél akkor ne reménykedj abban hogy ő lesz az. Keress mást.

2010. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak barát vagy neki.
2010. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdezz rá...ha kitér a válasz elől, vagy elpoénkodj az egészet, akkor többet érez barátságnál...a reakciójából kiderül...

27/f

2010. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!