Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy srácot! Reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy srácot! Reménytelen a dolog? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy a suliban meglátott. Gyakran sétáltam el az osztálya előtt, és felkeltettem az érdeklődését. Egyik este bejelentkezett msn-re, beszélgettünk, elkérte a telefonszámom. Azután szerelmet vallott...és elkezdtünk járni. Fiatalabb nálam 9 hónappal. Ő 15 múlt, én pedig 16 vagyok. Jártunk körülbelül 6 napja (LOL) és kezdett elhidegülni tőlem, mert nem éreztette, vele azt, hogy szeretem (mert akkor még nem is tudtam, hogy szeretem). Egyik délután, körülbelül 1 heti járás után, írt egy szakítós smst, de sikerült másnap a suliban méd egy eséjt kérjek az újrakezdésre. Akkor már éreztem, hogy szeretem, de neki nem mondtam el. Rá 3 napra már teljesen elhidegültünk egymástól.Írtam neki smsbe, hogy szeretm, először mióta jártunk, de nem reagált rá egyáltalan. Másnap úgy váltunk el, hogy a folyosón beszélgettünk, odajött hozzánk egyik osztálytársa és beszélgettem vele, többet mint szoktam, és kérdezte hogy mi az oka. Erre én, hogy még az ő társasága is jobb mint a pasimé. Erre a pasim bement az osztályába és vége lett mindennek. Utána sokáig kértem hogy bocsásson meg, de elutasított. Azt mondta, hogy köztünk már soha nem lesz több mint barátság. Utána már nem beszéltem, úgy gondoltam jobb, ha nem nyaggatom. Erre mit ad Isten: visszahallottam azt közös ismerősöktől, hogy egy diszkó alkalmával felolvasott 1 smst, jópár ember előtt, amit neki írtam, hogy ne haragudjon rám, bocsásson meg mert minden az én hibám meg hasonlók. De én ezek után is szeretem, sőt napról napra jobban. Minden este sírva alszok el, mert rá gondolok és megszakad a szivem, hogy nem lehet már az enyém. Mit tegyek? Mert elfelejteni nem tudom. Már 1 hónapja hogy szakított velem de a fájdalom ami a szerelmemből fakad nem csillapodik csak növekszik. Vissza akarom szerezni, meg akarom mutatni neki, hogy megváltoztam érte, mert szeretm és nem lennék már féltékeny mert ok nélkül voltam az és ezzel is elidegenítettem magamtól. Segítsetek! Véleményeket, kritikákat kérek! Ne kíméljetek! De mondjátok meg, hogy mit tennétek a helyemben! Uhh...piccit hosszúra sikeredett....bocsi...előre is köcce a válaszokat!
2010. ápr. 18. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a sráccal,Te csak megszívod.

Minnél elöbb próbáld elfelejteni! Ismerkedj,és foglald el magad.

2010. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy nem sok az esély. Ha egy fiú azt mondja több már nem lehet mint barátság, akkor azt úgy is gondolja. De az, hogy felolvasta az smsed, arra utal, hogy gondol rád. Eléggé bunkóság volt tőle ugyan, de szerintem bosszúból csinálta, vagy valami ilyesmi. Velem is volt/van ilyesmi, hasonló. A fiú nem jelentkezik stb.. Este alig tudok elaludni, én is sokáig sírtam esténkét de rájöttem hogy lehet elterelni a figyelmet. Vegyél egy rajzlapot, rajzolj arról amit éppen érzel. Majd rakd ki a faladra. Enyhülni fog, majd idővel elfog múlni ez az érzés. Legalábbis reméljük. :)
2010. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nehéz eset, de próbáld meg elfelejteni. velem is volt/van hasonló, végül elmondtam neki mit érzek meg stb. stb. de nem történ semmi. mondjuk nem éltem meg tragikusan talán nem voltak ennyire erősek az érzéseim. mondjuk most sem bírom látni. :/ ha gondolod fuss még egy kört, de ha úgy érzed csak rosszab lenne, ha elutasítani hagyd a csudába... 17/L
2010. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet, hogy túl kevés idő telt még el ahhoz, hogy elfelejtsem. Ő előtte még 1 srácot szerettem naon, de út már elfelejtettem. Igaz majdnem 2 évbe telt. Lehet hogy gáz, de ez vagyok én. Az a srác nem dobott, hanem ugyanez volt, hogy későn jöttem ra, hogy szeretem és addigra osszejött egy csajjal. Elfelejteni csak akkor fogom, ha még egyszer beszéltem vele négyszemközt és a szemembe mondja hogy már nem kér belőlem soha többet. Olyan idiótán érzem magam mint még soha. De túlélem (remélem). Egyébként köszi a válaszokat. Mindenki azt mondja, hogy felejtsem már el, de én szinte meg se hallom azokat az embereket. Pedig tudom hogy nem lehet már az enyém, vagy valami csoda folytán jöhetünk csak össze, de a szivemben annál erősebb érzéseket táplálok iránta. Ilyen egy nyomorékot mint...pfoajj...biztos mindenki komplett hülyének hisz.
2010. ápr. 18. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

az egyém is hosszulesz.:) bocsi.. de szerintem fontoslesz amit mondok (: vagyis remélem..


naa.. nekem már 1 éve tetszik 1 srác a suliból.. tavaly nyáron én nagyon szerettem.. ő kb leszart..és amiket írtam sok mindent a haverjaitól halottam vissza. akkor én összevesztem vele hogy miért mond el nekik sok mindent.

és mondtam neki hogy akkor mind 1 inkább legyünk barátok..

egész nyáron beszélgettünk együtt voltunk a haverjaival..mert közös ismerősök stb... és akkor. szeptemberben amikor elkezdődött a suli egyik délután elhívott sétálni kettesbe.. megkérdezte hogy én hogy érzek iránta..én mondtam hogy még mindig tetszik de nyáron megbeszéltük hogy csak barátok.. és ő megállított szemtől szembe beszéltünk bevallotta hogy szeret..és többet akar mint barátság nekem erre az volt a válasz hogy megcsókoltam.(mivel énis szerettem csak nem akartam úgy neki elmondani..:) ) naa. és akkor az első hetekben nem sokat voltunk együtt a suliban olyan volt mintha még mindig csak barátok lennénk. (évfolyamtársak vagyunk.) de délután mindig együtt voltunk.. kb 1 hónap múlva volt az, hogy suliba is öleltük egymást stb... és még mindig együtt vagyunk..


hidd el tudom milyen az h mindennap sírva lefeküdni mert rá gondolsz .. nekem az egész nyaram ezzel tönkrement.. (: de megértee...:D

szerintem ne változz meg 1 fiú kedvéért soha.. inkább keress másikat.. vannak ők sokan..:)

naaa.. én azt akarom mondani, hogy menyél bele abba hogy csak barátok.. hidd el valahol jól esik neki hogy te még többet akarsz tőle.. na szóóval..:D akkor mondd meg neki hogy benne vagy abban hogy csak barátok.. és igenis kezd el pasizni!!!! tegyél úgy mintha téged ő már nem érdekelne... esetleg ha valaki teccik neked még a suliból.. menyél oda hozzá szórakozzatok.. lehetőleg úgy hogy ezt a csávó akibe szerelmes vagy ő is lássa.:)

idővel féltékeny lesz... és lehet rájön hogymég szeret és megbánta.:). szerintem próbáld ki..


16/L


bocsi hogy sok..:) de mondtam..:$

2010. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Édes vagy. Köszi mindent :) Megfogadom a tanácsodat és remélem beválik. Ha pedig nem, hát az ő baja, mert sokat vesztett velem. Pusza :)
2010. ápr. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!