Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de tönkre tesz, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de tönkre tesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

másfél éve vagyunk együtt barátommal. az utóbbi pár hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk (szerintem.. szerinte minden rendben). pár kisebb-nagyobb hazugsága miatt a bizalmam nagyon megrendült, és sok más problámával is küzdünk, mint pl. az, hogy nem érzem a kellő odafigyelést és törődést részéről, nincs elég ideje rám, és hasonlók.. teljesen kicsinál.. elég érzékeny tipus vagyok, nagy szükségem van a szeretetre, és úgy érzem hogy ezt ő nem adja meg nekem :( rendszeresen vitázunk, és olyan bántóan és lekezelően beszél velem, hogy egyszerűen kiborulok.. szerintem nem ezt érdemlem :( nem vagyok el szállva magamtól, sok mindenen kellene én is javítsak, az önbecsülésem a béka feneke alatt, semmi magabiztosság nincs bennem (és ezen barátom is csak ront), mégis úgy érzem hogy ez igy nincs rendjén

VISZONT nagyon félek attól hogy elveszitem őt, nekem ő a mindenem, borzasztóan szeretem őt, és szeretném helyrehozni a kapcsolatot, de ő ebben nem segit, hiába beszélünk erről, nincs semmi változás :( nem tudom mitévő legyek.. ha vele maradok, félő hogy nem birom már idegekkel.. ha szakitok viszont a szivem törik szét :( kérlek segitsetek, aki volt már hasonló helyzetben


2016. aug. 5. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6,5 évig éltem ilyen kapcsolatban teljesen felörölt idegileg szakítás után pár hónappal magamhoz tértem és jobb lett az életem emiatt boldogabb lettem szebb kisugárzású és kifogtam egy értelmesebb lükét akivel azóta együtt vagyok és bolondkodunk együtt és nincsenek hatalmas bajok meg szarba tiprások mint pl exemnél (senkinek se kellenél örülj neki h én veled vagyok stb)
2016. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

olyan viszonyt sajnos nem lehet megjavítani, ahol csak te akarsz valamit.


ahol nem hallgatnak meg.

ahol nem érdeklődnek irántad.


van ennél sokkal jobb.

2016. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen helyzetben voltam, és szakítottam. Jó döntés volt, nem könnyű döntés. És fájt. De sajnos így most jobb
2016. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagy ott
2016. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg a béka feneke alatt lehet az önbecsülésed és magabiztosságod ha idegen emberektől várod el, hogy megmondják mit tegyél. Nekem is breki fenék alatt van mindenem, még is egyenesen előre nézek nem lefele nem felfele tudom mit akarok és azt is csinálom!

Sok sikert!

2016. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fru_ ***** válasza:
100%

Ő valójában így gondolja az ideális kapcsolatot - te egy akarat nélküli báb, ő meg a megmondó.

Az elmúlt másfél év felejtős, az csak a beetetés volt, a következő 40 az ilyen lesz, sőt, még-ilyenebb.

Egyedül nem tudsz normális kapcsolatot, ő meg nem akar másmilyent.

2016. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!