Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szex nélkül?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi, 35 éves, soha nem volt barátnője. Össze jöttünk, kb 1 éve, és kb 1 hónapja szexeltunk először, mert addig ő nem akarta. Azóta 2-szer volt, de elég silány.. Pl be se rakja.. Mert neki ez még korai. Csók ölelés semmi.. Más is járt így? Negatív vèlemények miatt még azt hozzá teszem anyjával él, és tudok minden lépéséről, mert mindenrol ír, ha nincs nálam akkor is... Néha már kicsit sok is

2016. aug. 5. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci kisfia. :(
2016. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz.. Pl azért nem aludt nálam eleinte, mert anya mit szól. Meg cigizik, de anyja nem tudja... Meg elmegy az anyjával meg tesojával kirándulni, családi rendezvényekre, engem sose hív..meg a tesoja se a párját.. Csak ők 3-an :-(
2016. aug. 5. 11:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ez nagyon gáz!

Vagy menekülj tőle, vagy állítsd ultimátum elé. Ez nem egészséges, szembesítsd ezzel.

2016. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
normális vagy te lány? hol találtad és minek? ppp
2016. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezek mormonok?
2016. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Arra én is rájöttem hogy vmi nem oké.. De vártam.. Hátha csak sok benne a gátlás.. Amúgy meg túl nagy elvárásai vannak.. Holott sosem volt még rajtam kívül barátnője.
2016. aug. 5. 11:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja. És hogy mormonok e? :-) hát nem tom.. Barátnőm pasija pl azt mondta, hogy ezek hárman együtt szexelnek... Meg ilyenek.. Bár ez elég valószínűtlen..
2016. aug. 5. 11:59
 8/19 anonim ***** válasza:
hagyd ott a π ba,annyi éhes kan van! válassz másikat.
2016. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az lesz.. A minap felhoztam hogy többet kellene szexelni.. Erre azt válaszolta.. Elég neki 2-3 havonta egyszer.. Hát nekem az kevés. Meg itt alszik, de se össze bújás, se ölelés, se csók... Semmi..mint vmi idegen.
2016. aug. 5. 12:08
 10/19 anonim ***** válasza:
lehet nem kíván téged. te rendben vagy?
2016. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!