Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki egyedül tölti néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki egyedül tölti néha hétvégén az estéket mert a párja bulizik?

Figyelt kérdés

Nagyon régen,kapcsolatunk elején is ugyanez volt,de most megint kezd visszaszokni. Hajnalba jön haza, van h 5órakkor.

Gyereket akar,meg szeret,de emiatt a dolgai miatt félek,mert nem erre vágyom. Jó lenne a romantika,tudom h ő is vágyik rá,de akkor miért nem komolyodik meg? Mikor józanm nincs semmi gond.



2016. aug. 7. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom dolgozik sokszor hetvegen ugy hogy ez par fokkal jobb azert.
2016. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megnyugtat, én a legtöbb estét (és nappalt is) egyedül töltöm, mert hol dolgozik, hol a haverokkal találkozik, hol pedig csak "egyedül akar lenni kicsit" (mint ma is pl). és én terhes is vagyok, bármelyik nap megszülhetek már. sajnálom, tudom milyen szar.
2016. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elofordul, akkor en vagyok otthon a gyerekkel. Amikor en megyek az en tarsasagommal, akkor meg o vigyaz a gyerekre. De olyan is van, hogy mindketten megyunk, ha a babysitter raer es tud vigyazni a kislanyunkra.

Nalunk ez igy termeszetes, de egyensulyban van.

Es olyan is van hogy en annyira faradt vagyok, hogy kifejezetten jolesik ha nem kell elkisernem, helyette a gyerek lefektetese utan elnyulok a kanapen egy teaval vagy egy jo pohar borral, beulok a kadba, manikurozok, olvasok, magammal foglalkozom.

2016. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy évben ha 3 szor elmegyek kiengedni a gőzt. Koncert v. buli. 2 hetente elmegyek kártyázni 3-4 óra déliután. Ennyi belefér szerinten. Mert a férjem nem képes semmiféle kikapcsolódásra!
2016. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!