Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén egyedül vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén egyedül vagyok a lakásban itt Pesten, hogyan hozhatnám össze, hogy szexelhessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

szóba jöhet az, hogy az éjszakában szedek össze valakit, de én sajnos nem nézek ki elég jól ehhez.


és hát aki nem néz ki jól, annak heteket kell jártatnia a száját, hogy egy nő akarjon tőle valamit.


2015. dec. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
www.rosszlányok...tovább már tudod :P
2015. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hááát, eddig életemben egyszer sikerült összehozni hogy buliban megismert lánnyal legyen szex buli után, de róla meg kiderült két honap összejárás után, hogy a rosszlanyokon is fenn van:(
2015. dec. 10. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:

ja de értem, ha lány lennék és ugyanugy hétvégi szex lenne a kérdés, akkor meg jönnének a privát üzenetek mi?


KETTŐS MÉRCE!

2015. dec. 10. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

istenem te gyökér :DDD



az hol kettős mérce, hogy a pasik kb bárkivel dugnának, a nők meg nem? :D

2015. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kettős mérce, barátom!


Ha te megtehetnéd, hogy válogatsz a rád csimpaszkodó lányok közül, akkor te is válogatnál, nem? Mindezt mondom férfiként úgy, hogy rám nem nagyon csimpaszkodik senki :)


Igen, ez pontosan ilyen, ha valaki nem néz ki jól, akkor sokkal-sokkal nehezebb egyéjszakás kalandot összehozni. Ez nem kettős mérce, hanem tény.

2015. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!