Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen korán belebonyolódni egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Pár napja mondtuk csak ki a barátommal a végleges szakítást, bár már több hónapja nem vagyunk igazán együtt. Ezalatt a külön töltött idő alatt belépett valaki az életembe, és azt vettem észre, hogy egyre többet beszélünk, ám kizárólag online, mivel nem szerettem volna megkavarni magam körül a dolgokat.

Mit gondoltok, egy olyan szakítás után, aminek nem a szerelem hiánya vetett véget, vagyis maradtak még érzelmek rendesen, mennyi idő után lehet/érdemes nekivágni egy új fejezetnek az életben? Nem szeretnék zavart az életemben, de nyilván tovább kell lépnem majd.


2016. aug. 7. 14:01
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
61%
Nem.
2016. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mint általában, most is 100 %-ban támogatom Noren álláspontját! Még egyszer: NEM.
2016. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezek nem álláspontok, hanem egyszavas válaszok az eldöntendő kérdésemre.:)

Azért köszi.

2016. aug. 7. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Elnézést akkor. Nézd, amíg vannak érzéseid az exed iránt addig ne. Nekem voltak "speciális" körülmények amik előre segítették így 9 hónap volt mire kihevertem. Így jó?:) Nem akartam lekezelő lenni, de te vagy tisztában az érzéseiddel és egyénfüggő ki mennyi idő alatt heveri ki.
2016. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így jó.:)

Mindenképpen érdekelt a miértje a "nem"-nek, csak ezért szerettem volna bővebb választ kapni.

2016. aug. 7. 14:26
 6/9 fru_ ***** válasza:
100%

De hát miféle érzelmek maradnak egy több hónapja halott kapcsolat után?

Mindenesetre, ha te úgy érzed, hogy az még nem véglegesen lezárt dolog, akkor maradj az on-line barátkozásnál.

Nem kötném semmilyen időtávhoz.

2016. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Biszemb_szom, egy eldöntendő kérdést tettél fel...IGEN/NEM/TALÁN válaszok a lehetségesek. Ha magyarázatot akarsz, akkor kiegészítendő kérdést kell ám feltenni, drága!!!


Ha maradt bármi érzelmed, akkor csak kiélnéd a másik, újabb fickóval. Becsapnád őt is, meg magadat is. Kielégítő a válasz?

2016. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Mit gondoltok, egy olyan szakítás után, aminek nem a szerelem hiánya vetett véget, vagyis maradtak még érzelmek rendesen, mennyi idő után lehet/érdemes nekivágni egy új fejezetnek az életben?"


Ez volt a kibővített kérdés, biztos nem jó helyre írtam akkor. Tökmindegy.

2016. aug. 7. 16:16
 9/9 omba ***** válasza:
100%

Elég homályos nekem a szakítás, érzelme (szerelem?) van, de több hónapos kihagyás... de mindegy is.

Ha úgy látod, hogy az még folytatható, vagy újrakezdhető, akkor módjával ezzel az emberrel.

Ha az előzőnek meg biztosan vége, akkor meg hajrá, ha érdekes, és vonzó ez az ember - az tudja majd oldani a bánatodat.

2016. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!