Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni. 10éve vagyunk együtt. 2 éve házasok. 1 éve kiderült hogy megcsalt. Nem egyszeri alkalom volt hanem 1 pár hónapig tartó viszony. Majdnem elhagytam de ugy döntöttünk adunk magunknak még 1 esélyt. Jelenleg jónak mondanám a kapcsolatunk de még sem tökéletes. 2 nagy gond van. Szex a lebukása óta nincs köztünk. Nem is vártam azonnal tudtam hogy ujra kell építeni a dolgokat ezért meg is tettem mindent. Változtam mert én is hibás voltam abban hogy félrement. De már több mint 1 év eltelt és még mindig nem kíván. Nem is kezdeményez. Én próbáltam pár alkalommal de elutasított hogy még ne. Igy most már nem is merek kezdeményezni. De ugyanakkor odabújik hozzám puszilgat simogat szájon csókol de nem nyelvescsókkal mert azt mondja azt már nem szereti. Szóval nem rideg velem szemben teljesen. A másik nagy gond hogy nem hajlandó a jövőnkre gondolni anyagi szempontból. Konkrétan semmit nem takarékoskodik feléli a fizetését minden hónapban. Jelenleg anyóséknál lakunk. De én már nagyon mennék külön. Én lakáskaszát fizetek ezen felül is takarékoskodom még. Sokszor kértem már rá de mindig az volt a válasz hogy majd nemsoká. Az érzéseiről nem hajlandó beszélni. Szerinte nincs erről mit beszélni hagyni kell a dolgokat folyni a maguk medrében. Hát kicsit hosszú lett de remélem igy érthető. Én szeretem megbocsájtottam de nem tudom meddig bírom ezt igy még.
2016. aug. 5. 02:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így gáz. Már nem is fog kívánni, ne áltasd magad. Gondolom nem akarsz szex mentes életet élni a következő 60 évben.

Arra se képes, hogy megcsókoljon.


Más szempontból sincs értelme maradni. Csak lehúz és visszatart.


Ti most úgy éltek, mint két testvér. Nem nevezném ezt házasságnak.

2016. aug. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. (!)
2016. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokat elárul a viselkedése. Mikor félrement már akkor sem kívánhatott téged. Szerintem vágyna ő a sexre, csak mással.

Tehát sok értelme nincs már sajnos. :/

2016. aug. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, nincs.
2016. aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos ennek nincs értelme. Nincs benne szerelem, nem törekszik a közös életre, nincs benne szex. Akkor mi van benne?

El se tudom képzelni milyen magányos lehetsz

2016. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
10 év után oda jutni, hogy még a kassza se közös, beszélni se tudtok, se jövőkép, se semmi? Meg is csalt, most se szeret... mégis mi a jó életre vársz még? Hogy csoda történik? Mert itt kb. csak az segítene.
2016. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai napig megcsal,vagy tán merevedési gondjai vannak ?

Nem írtad,mennyi idősek vagytok.

Nem tűnik egy felelősségteljes felnőtt férfinek.

Nem sok értelmét látom,ennek a házasságnak.

2016. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nincs.
2016. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme így a házasságodnak?
2016. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7es. Én vagyok a férfi.
2016. aug. 5. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!