Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha valaki kb. egy év "járás" után sem mutatja be a barátnőjét a szüleinek?

Figyelt kérdés

Van ennek egyáltalán bármi jelentősége?

30 körüli pár esetében.


2016. aug. 8. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem gondolja elég komolyan a dolgot...

vagy a párját szégyenli a szülei előtt...

vagy a szüleit szégyenli a párja előtt...

vagy nem akarja, hogy az anyja már az esküvőt tervezgesse...

...


23F

2016. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban is illik felvállalni, hogy kivel vagy kapcsolatban, és ha szülők tudnának rólad, már követelnék a találkozót (vagy pont betoppan anyuka véletlenül, mikor nála vagytok...).

Ha még nem mutatott be, sőt nem is találkoztál velük, akkor nem vállalja fel a kapcsolatot.

Egyébként sem egyszerű ezt kivitelezni, elvégre egy év alatt több családi esemény van, közös programok, stb. És ezeken az emberek többnyire a párjukkal szeretnek megjelenni, legalább addig is együtt vannak.


Ha ennyi idő után azt is idézőjeles, hogy jártok, akkor gondolom legfeljebb szexelni jártok össze, másra nem. Tehát nem jártok el együtt sehová, nem mentek moziba, nem sétáltok a lakhelyeteken kézen fogva. Egy év alatt így óhatatlanul is összefuttok egy-két ismerőssel és családtaggal. Mi legalább is hiába élünk megyeszékhelyen, ha kimozdulunk otthonról, rendszeresen belefutunk vagy az én rokonaimba, vagy az övéibe, plusz barátok, kollégák, stb. És akkor ugye már viszik ők is a hírt a családnak, hogy "van valami nő/pasi", akivel rendszeresen együtt látnak.


Nem tudom, más anyja milyen, de az enyém belehalna a kíváncsiságba, ha nem tudná szemügyre venni és kifaggatni pár héten belül.

2016. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak szexelni járunk össze. Azért tettem idézőjelbe mert azért ebben a korban a járás kifejezés nem biztos, hogy teljesen lefedi a dolog lényegét.
2016. aug. 8. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi családi esemény ez idő alatt? Nekem ez elég furcsa. A családját nem válogathatja meg az ember, bármilyen gázosak is én bemutatnám a páromat.
2016. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen eseményről nem tudok, vagy legalábbis én nem lettem elhívva. Hozzá is csak akkor megyünk ha épp nincs senki otthon. Ez heti kb. két nap amikor nem nála vagyunk. És kimondottan emiatt.
2016. aug. 8. 11:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudják, hogy vagyok csak nem találkoztunk egyszer sem.
2016. aug. 8. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Baratai ismernek? Nyilvanos helyekre jartok egyutt?


Ha oda sem, akkor siman szexkapcsolat a tietek.

Ha mas elott felvallal, akkor ott viszont a szulei es az o kapcsolataban van a difi.

Nekem volt ilyen pasim, o pl csak akkor volt hajlando bemutatni a szuleinek mikor mar egyutt eltunk. Mondjuk o nagyon konzervativ volt sok teren, nem is tartott orokke a kapcsolatunk...

2016. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el képzelegni a fényes jövőtökről, a családalapításról, a boldog együttlétről, mert nagyot fogsz csalódni!

Az a nő/férfi, aki nem vállalja fel a párját a szülei, valamint a közeli ismerősei előtt, az nem szereti a párját. Ez egy alapszabály.

2016. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!