Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mellettetek társkeresőzik/t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mellettetek társkeresőzik/társkeresőzött a párotok mit csináltatok? További kérdések lenn!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék egy kis tanácsot kérni tőletek,sajnos nincs kivel megosztanom a gondomat és elég ramatyul vagyok :(

A barátommal 2 éve vagyok együtt,de olyan mintha nem is ismerném. Össze költöztünk és most derül ki minden róla. Fenn van nem egy társkeresőn miközben vagyok neki.Nincs köztünk szex,de mások után forgolódik az utcán. Azóta,hogy ezek vannak nagyon féltékeny lettem,pedig sosem voltam az a típus. Ő meg pláne nem az..ő a megtestesült nyugalom.Lehet ezzel a féltékenységgel is elüldözöm?Csak elég szar,hogy társkeresőzik meg mások után forgolódik,velem meg szex sincs.

Aztán próbáltam vele beszélni ezekről...a társkeresőket elvileg törölte,legalábbis,amiket megtaláltam. Nem tudhatom van-e még...de a szexben nincs változás. Szemére hánytam,hogy ezért elveszít,mert ha sose vagyunk együtt,akkor egyszer félre mehetek,mivel én igényelem..fiatal vagyok még és vágyom rá. Szerintem 28 évesen ez normális. ( a barátom meg 30 éves). Aztán,amikor végre együtt voltunk a fülembe súgja utána,hogy a következő pasid nem biztos,hogy ilyen lesz! Most erre mit mondjak? Nagyon sértőnek érzem ezt a szemre hányását :/ Nektek,ha ilyet mondanának mit tennétek? Ti voltatok hasonló helyzetben,hogy a párotok társkeresőzött? Nem voltatok féltékenyek? Mia legjobb módszer ennek a kezelésére és annak,hogy ne legyek féltékeny?

28/L


2016. aug. 8. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megadtam neki azt a szabadságot, hogy mellette legyen értelme társkeresőznie. Ha mellettem másra vár, nem tartom vissza. A kapcsolatotokban nincs bizalom. Semennyi sem. 2 évet már rápazaroltál. Még kettőt fogsz?
2016. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm volt, aki mellettem társkeresőzött. Egyik ismerősöm szólt, hogy fent van. Kérdőre vontam normálisan, együtt beléptünk és látszott, hogy évek óta nem járt az oldalon. Így nem zavart, de ha használta volna, azonnal kidobtam volna.


"Aztán,amikor végre együtt voltunk a fülembe súgja utána,hogy a következő pasid nem biztos,hogy ilyen lesz!" "Nektek,ha ilyet mondanának mit tennétek?"

Visszasúgnám a fülébe, hogy ilyen szánalmas emberre nincs szükségem és dobnám.


"Mia legjobb módszer ennek a kezelésére és annak,hogy ne legyek féltékeny? "

A legjobb módszer, ha szakítasz vele. A leírtak alapján a kapcsolatotok egy romhalmaz. Miért vagy egyáltalán vele?

2016. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hazaköltöznék anyámékhoz.
2016. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De közöttetek miért nincs szex?
2016. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm. Tudjátok félek,hogy miután ilyen lettem ebben a kapcsolatban..félek,hogy a következőben is bizalmatlan leszek. Nagyon leépítette a személyiségem ez a sok csalódás. Ez csak egy kis felszín a többi probléma között.

Utolsó azért nincs,mert a párom nem igényli egyáltalán. Neki elég az ilyen kevés..:/

2016. aug. 8. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"A következő pasid nem biztos, hogy ilyen lesz" :D - az biztos. Ennél csak jobb lehet!
2016. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
De miért nincs szex.
2016. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ő nem akarja azért nincs! Ha kezdeményezek ellök, nem akar. Mindig hivatkozik valamire. Ő inkább bújós típus,mint szexelős ezzel érvelt. Szóval miatta nincs :/
2016. aug. 8. 19:02
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Akkor ölelgessen egy plüstigrist. Egy normális felnőtt embernek vannak reális fizikai igényei. Lehet, hogy naponta nem ötször és csilláron pörögve, nade azért a másik véglet is durva azért.
2016. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de lehet mással bújik össze és ezért nem igényli. Ettől függetlenül szakítanék és keresnék valakit akivel boldog tudok lenni, nem elnyomásban élni.
2016. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!