Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom már nagyon "tapad"?

Figyelt kérdés

Páromnak szokása, hogy mindig hazáig kísér ami jó is csak utána mindig addig áll a kapuban és kuncsorog ameddig be nem hívom és nálam nem alszik. A srác elég rossz körülmények között él és nekem meg nincs szívem hazaküldeni csak már kezdem érezni, hogy a szüleimnek nem tetszik az, hogy szinte minden nap itt alszik.

Már beszéltem vele erről, mondtam, hogy ez nem teljesen járható út mert szüleim korán kelnek, ő meg mindig este kísér haza (mert egész álló nap együtt vagyunk)

Nem tudom mit tegyek mert ha őszinte vagyok vele akkor nagyon szomorú és vágja a kiskutya szemet de ez így nem mehet tovább

Ne higyjétek azt, hogy nem jó vele lenni, egyszerűen csak egy idő után sok



2016. aug. 8. 22:37
 1/10 WheneverYouWant ***** válasza:
51%

Nevetséges hogy férfiban is létezik ilyen :) és az is hogy olyan lány létezik akinek ez sok :)

Tehát: Ebből kiindulva neki könnyű lenne új bnőt találni nekem meg pasit.

NE legyetek együtt egész nap és akkor nem lesz sok estére... vagy mond hogy fáradt vagy és hagyjon egy kis nyugalmat .. vagy játszd el hogy valaki felidegesített és szintén nyugalomra van szükséged... gondolkozz... egyszerűen már én érzem rosszul magam hogy egy lánynak kell ilyen lányos játékokban tanácsot adni.

2016. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Cseréld le egy olyanra, aki csak a bugyidba akar bejutni :)
2016. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok?
2016. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy miről írsz. Ez nem azért van, mert nem szereted, hanem azért, mert mindenkinek kell némi szabad tér, és valóban sok tud lenni, ha valaki nem házas, de 0-24-ben együtt vannak huzamosabb ideig. Velem is volt ilyen a jelenlegi barátommal. Egyszerűen mondd meg neki, hogy ki vagy merülve, és szeretnél lepihenni egyedül. Adj neki egy csókot, mondd el neki, hogy szereted, és majd beszéltek. Ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod. Muszáj, hogy tiszteletben tartsátok a másik határait e téren, főleg, ha a szüleiddel élsz.
2016. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jó volt együtt, fáradt vagyok, majd hívjuk egymást. És bemégy és bezárod magad mögött a kaput. Nem álldogáltok a kapuban, nem beszélgettek, nem adsz neki lehetőséget a benyomulásra.


A szüleidnek igaza van, senkinek nem tetszik, ha valaki mindig ott alszik. És tök mindegy, hogy ki hánykor kel és stb. egyáltalán az gáz, hogy ott tanyázik egy idegen, aki miatt nem tudják magukat elengedni semennyire a saját otthonukban, mert hallhat olyan témákat, ami nem tartozik rá, vagy miatta mindig díszbe kell öltözni, mert még éjszaka a budira is beöltözve kell kimenni, mert mi van, ha pont akkor akar ő is és találkoznak stb.



Viszont, jól nyisd ki a szemed amíg lehet. Az ilyen típusú ember nem egy főnyeremény. Egy felnőtt embernek el kellene fogadni az ilyen dolgokat és nem eljátszani a hattyú halálát meg a nagy szomorúságot, ha olyat mondasz neki, ami nem tetszik. Nőben ez az a típus, amelyik rögtön sírni kezd, ha valami rosszat szólsz. Egy idő után az, aki nem elég óvatos odáig jut az ilyennel, hogy már semmiért nem szól, meg sose mond ellent, vagy olyat, ami esetleg nem tetszik neki, mert nincs kedve a kiskutya szemekhez a krokodil könnyekhez, a nagyhalálhoz és az önsajnáltatáshoz, amivel diszkréten ráderőszakolja az akaratát, nem törődve magán kívül senki mással, miközben még azt is eléri, hogy sajnáld.

2016. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy leírtad,nem is szereted a gyereket hanem csak sajnálatból vagy vele.

Ennek igy nincs értelme,ha nem tudod vele megbeszélni akkor késöbb mi lesz?

Gondolom fiatalok vagytok még.Tanulj meg nemet mondani!

2016. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ha őszinte vagyok vele akkor nagyon szomorú és vágja a kiskutya szemet de ez így nem mehet tovább "


Sajnálom én is a nehéz körülményeiért, de ne hagyd magad manipulálni.... de hát nagyon gyerekes, hogy áll a kapuban.

2016. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fiatalok vagyunk még. Én 21 vagyok, ő meg 24

Próbálok nemet mondani csak tudom magamról, hogy én tipikusan az a lány vagyok,aki mindenkit sajnál, én vagyok az aki mindig önkénteskedik mert nem szeretem más rossz soraát nézni.... Egyszerűen léptelen vagyok nemet mondani

2016. aug. 9. 09:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, erre épít. Hogy úgy is kizsarol belőled mindent. Érzelmizsarolással. Nagyon gáz az ilyen férfitípus, hidd el, ez csak rosszabb lesz az élet minden területén ezt fogja csinálni, te meg saját magad mindig háttérbe szorítod, hogy szegényt ne kelljen sajnálni. Csak téged nem sajnál majd senki. Nekem egyszer volt egy ilyen pasim, elhagyni is sajnáltam, mert mi lesz szegénnyel. A végén már majdnem egy éve annyira szar volt, hogy végül csak szakítottam vele, de sírt, kiskutyaképezett, várt könyörgött, nagyon szívszaggató drámát nyomott le, rendesen megsajnáltam, hogy mennyire szeret és mennyire én vagyok mindene meg tök tudja. De szerencsére épp akkor döntött úgy, hogy nem működik a siránkozás úgyhogy megrázta magát és másnap becsajozott és szerelmes. Én meg csak néztem, hogy és még sajnáltam?
2016. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

24-éves fiatal?

Én akkor már apa voltam, - lehet, hogy az korai volt, bár az eredménye csodás.

24 éves ember áll a kapuban, mert úgyis tudja, hogy be fogod hívni?

Bazz!


Hol az a kapu?

2016. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!