Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki, hogy a párom rendszeresen, órahosszákat késik? 27/N

Figyelt kérdés
Együtt élünk. Tudni kell róla, hogy mindenhonnan elkésik, nem egy szívbajos ember. Havonta 1x-2x elmegy sörözni, munka után egyből és ilyenkor vagy szól vagy nem. Tegnap este szólt, írt sms-t hogy megállok 30 perc múlva otthon vagyok. Ebből lett 2 és fél óra. Elegem van, hogy mindig ezt csinálja, addig nem tudok elaludni és ideges vagyok hogy szívat, várakoztat. Azt mondja, ott gyorsan eltelik az idő, persze.. csak fel tűnik neki hogy fél óra helyett 2 és fél órája ül egy helyen. Kiakadnátok?
2016. aug. 5. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Az nem baj, hogy sörözik, menjen nyugodtan. Csak mondja azt, hogy 2-3 óra múlva jön. Az úgy korrekt lenne.

Szerintem kérd meg erre, beszélj vele.

2016. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk, a megbeszélt idő, plusz 4 óra. A 4 óra leteltével rá kérdezünk, baj van? Esetleg karambolozott, rosszul lett, stb. Olyan helyre megyünk, 1 nap a várakozási idő. Szó nélkül eltűnünk itthonról, akkor is, úgy 4 óra múlva rákérdezés.
2016. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helyzetben.


szerintem kérd meg, hogy ne ígérgessen, és te se számoltasd el, ne kérdezd, és ne számíts rá.

2016. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyémet is gyakran beszippantja valami fekete lyuk, de az nem a kocsma, hanem inkább valami kütyü. Mondjuk, ha rászólok, akkor összekapja magát, és jön. Ilyen. Fogadd el, vagy keress másikat.
2016. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 nem biztos hogy jó ez a "4 órás taktika"... Ha esetleg rosszul lesz vmikor (ne legyen ilyen), és te csak később keresed, mikor már nagy baj van esetleg, akkor b..szhatod a 4 órás várok rá taktikát. Óránként egy-egy üzenet, legalább annyi hogy "még élek" abban még semmi nincs, 1 percbe telik leírni, és legalább a másik is tudja, hogy jól vagy.


Kérdezőnek: Én is megsértődtem volna. Aki szeret valakit, annak nem szabadna órákig kétségbe hagyni a szerelmét. Ez alap szerintem.

2016. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmész szülni, ő meg a kocsmában lesz meginni egy sört, és hiába írod az sms-eket, hogy gyere vigyél a kórházba...


Lehet ez kiélezettnek helyzetnek tűnik, de az életben nem kevés kiélezett helyzet áll elő váratlanul.

2016. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Én nem viselem al az ilyen embereket, sehogy se, kapcsoltban főleg nem.

Vagy tapló. vagy nagyon szétszórt, vagy ennyire nem tartja a másikat (annak idejét)...

2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Legalább a tied szól, hogy késik, az enyémre óránként rá kell telefonálni, és mindig azt mondja, hogy most indul.
2016. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!