Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elmondta, hogy régebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondta, hogy régebben férfiakkal is együtt volt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk, házat akartunk vásárolni. Most mondta el eddig félt,hogy kiábrándulok belőle. Nagyon rosszul érzem, sohasem voltam féltékeny de mostmár a barátaira is az vagyok. Persze szeretem, gyereket terveztünk ezért nem tudom mit tegyek?
2016. aug. 8. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak kíváncsi volt, nem hiszem, hogy most is tolná aktívan a biszexualitást.

Amúgy meg azzal, hogy elmondta, csak azt mutatja, hogy bízik benned

2016. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Fél év után ház? Kemény.
2016. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy most miért nincs férfiszeretöje? (Szerintem nagyon figyelj a válaszára!)
2016. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar,hogy férfiakkal is együtt volt,szerintem díjazd az őszinteségét.

A lényeg,hogy most jól megvagytok,és szeretitek egymást.

Ha nincs gond,ne csinálj, próbálj meg bízni benne,mást úgysem tehetsz,különben nincs értelme az egésznek.

Fel év után ház vásárlás, hát hm.

2016. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát sztem nincs benne semmi nagy bumm, élvezte az életet.

A nagyobb para a közös házétel, félév után.

Ezt én nagyon! átgondolnám.

2016. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Becsülendő az őszintesége, de a pakliban mindig benne lesz, hogy bármikor megkívánhatja majd a férfiakat ismét...Ennek ismeretében gondold át, Pláne ilyen rövid idő után ezt a közös házvételt.
2016. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Az en ferjem pl biszex. Engem nem zavar, harmonikus a kapcsolatunk, szexualisan is, gyerekunk is van. Tudom hogy most alapbol le leszek pontozva, de azota hogy bevallotta nekem csak erosebb lett a kapcsolatunk (meg a kapcsolatunk elejen vallotta be egyebkent)

Ha pasival van (nem gyakran fordul elo) azt nem tekintem megcsalasnak, hisz tudok rola. Tartos kapcsolatot eggyel sem szeretne / tudna kialakitani, max szexre erdeklik a ferfiak.

Nalunk nincsenek feltekenysegi jelenetek. En is probaltam mar lannyal, kivancsisagbol, engem nem vonzott kulonosebben. De ettol meg elfogadom hogy masnak az lehet.

Ebben nincs semmi szerintem, plane ha oszinte veled es melletted nem csinalja ha te nem szeretned.

Tudom hogy nekem is csak egy szavamba kerulne ha nem szeretnem de en nem akarom megfosztani egy olyan elmenytol amibol nekem semmi rossz dolog nem szarmazik...

2016. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne légy buta. Fölösleges féltékenykedned a barátaira attól, hogy volt dolga pasikkal is. Ha te el tudod magá a tényt fogadni, akkor nincs gond. Az, hogy valaki férfi létére lefekszik egy másik férfival miközben párkapcsolata van semmivel sem másabb mintha egy nővel feküdne le. Ha tudoda párodról, hogy nem csalna meg más nőkkel biztos lehetsz benne, hogy férfiakkal sem fog. Szerintem beszélj vele erről lehet tényleg csak egy kis kaland volt ez neki, kíváncsiság. Attól,hogy valaki biszexuális az nem jelenti azt, hogy az értékrendje nem lehet olyan mint a heteroszexuálisoké. Továbbá aki maga nem biszexuális az ne állítsa, hogy úgy is hiányolni fogja a férfivel való együttléteket, hisz a biszexuálisoknál ez nem úgy megy, hogy akkor kell neki mindkettő egyszerre.
2016. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél év? Te tudod, de ne csodálkozz, ha ház, gyerek után derülnek ki dolgok.
2016. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
20 éves koromban biztos izgatott volna, hogy bi a srác. De 40 felé felfordul a gyomrom. Ennyi idősen nem hiszem hogy eltűrném, hazajön és megcsókol és pfejj, de fa..losz szagod van drágám... Broáf...
2016. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!