Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadhato dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadhato dolog ez?

Figyelt kérdés

Tobb mint2eve vagyunk egyut a baratommal.

A kapcs.unk elejen mindig osszebujva aludtunk. 1takaro alatt.

De mostanaban O egy masikkal takarozik.


Tegnap este is O konyorgott h fekudjek mar le vegre melle aludni.

Ejjel amikor kertem h takarjon be a takarojabol akkor felpattant es hozott meg1et mert Ofazik es 1alatt nem ferunk el.


De nekem ez olyan rossz erzes.


Mondom az elejen osszebujtunk.

Erre mondja h ugy nem tud kenyelmesen aludni.


Undorodik tolem vagy mi???


2016. aug. 9. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

vagy kényelmetlen neki, vagy csak egy nagyobb takaró kellene...


23F

2016. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái így kedd délelőtt.....
2016. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején amikor még nagyon ég a szerelem, az ember annyira rá van tapadva a másikra, hogy nem is figyel arra, hogy kényelmesen aludjon.

Úgy látszik, most jött el nálatok az az idő, amikor ez is fontos lett. A barátodnak valószínű ez a "normál" állapota, alapvetően ennyi intim szférára van szüksége, hogy jól tudjon aludni.

Mi öt éve vagyunk együtt és imádjuk egymást, de szinte hihetetlen, hogy tudtunk az elején olyan szorosan összebújva aludni, amitől most garantáltan fájna reggel minden testrészünk.

Szóval nem hiszem, hogy undorodik tőled, annak lennének jelei napközben is.

2016. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Annyira tudok ilyeneket irigyelni, akiknek az életben ez a legngyobb gondjuk, mert a párjuk külön takaróval szeretnének takaródzani, mert pl. fázósabb típusok... :D Ilyenkor kérdezem meg magamtól, h ilyeneknek, h lehet kapcsolatuk. Kérdezd meg a szüleidet, h az ő kapcsolatuk X év után mennyire olyan mint az első fél évük... Az évek során már nincsenek olyan intenzív érzelmek, megszokottabb lesz a másik, és ez természetes!
2016. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

En amikor csak lehet masik agyban is alszom ...

Max a szex alat vagy ha bealszom akkor maradok a parom mellet :-)

Ugy vettunk lakast is h kulon halonk van nekunk es a gyerekeknek is

Szerintem a parom es en is tobbet torjuk magunkat emiatt a kapcsolatert is

2016. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek


Utolso. Ez eleg furcsa.

Nekem is van hogy pl a masik szobaban alszom mert nekem az ottani pamlag kenyelmesebb viszont 2en mar nem ferunk el rajta.

Es a parom kifejezetten megsertodik sot veszekszik velem. Meg napokig mondja hogy zavarja hogy nem mellette alszom

2016. aug. 9. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:

:-D

En mar a legelejen megmondtam h nem tudok aludni ha van velem valaki az agyban ...

Elfogadta meg ha zavarta is ..

Masik ok h en ejjeli bagoly vagyok van h hajnali 1ig fent vagyok olvasok

Ok meg hajnalban 3:30 kor kell a melo miatt

De bevalt nalunk ez a rendszer

2016. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!