Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora esély van normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van normális, működő kapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés
Nekem és új páromnak is van 2kicsi gyereke.Nemrégóta ismerjük egymást,eddig jól működik.Mekkora esély van hogy ez így is maradjon?Az exekkel kisebb piszkálódások vannak.A gyerekek még jól megértik egymást.Késöbb nem tudom hogy alakul.
2016. aug. 9. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez barmi sok tényezőn múlik. Szerintem így nem lehet megválaszolni. De ahhoz, hogy két ember hosszútávon boldog párkapcsolatban együtt maradjon, nem látok sok esélyt. Pont a rengeteg változó miatt.
2016. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50% vagy igen vagy nem. Hogy ezt melyik irányba mozdítjátok el, az rajtatok múlik.
2016. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pont nem 50% ha megnézzük a válások arányát, valamint, hogy egy ember élete során hány partnerrel van. És lehet, hogy egyedül élve éli majd utolsó évet.
2016. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!