Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel a beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel a beszélgetés csak arról szól, hogy ő beszél . Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ez a lány csak beszél és beszél , kibeszéli a volt pasijait , hogy milyen volt a teljesítményük az ágyban kinek mekkora volt ... és csak beszél és beszél és én ki se bírom nyitni a számat mert már újabb sztori jut eszébe , ha pedig mégis elfogyott a szusz belőle , és szóhoz jutok közbevág hogy áááh félreértem és hagy magyarázza el mert nem úgy van. Volt hogy egy nap megbeszéltük hogy telefonálunk délután 15- órakor , de nekem közbe jött valami és nem bírtam felvenni , és akkora balhé lett belőle , hogy ö nem is fontos , és annyi mindent akart mondani , hogy vele mi történt és most büntetésből nem fogja elmondani utólag .

Biztosan nektek is van párotok , ismerősötök akinek be nem áll a lepénylesője , kérlek titeket adjatok valami bevált módszert , mert én már nem bírom .Hiába mondom neki , nem is akar visszafogni magából ,neki ez a legnagyobb élvezete hogy beszél . én meg nem akarom megbántani , és azt sem akarom , hogy úgy érezze nem érdekel , ezért egy másik fülpárt keressen magának .

Segítsetek !


2016. aug. 9. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen a Tom és Jerryben volt, hogy úgy szimulált ébrenlétet Tom, hogy nyitott szemeket festett a csukott szemhéjára. :) Neked is ezt javaslom :)


Viccet félretéve nem igazán van megoldás. Mondd hangosabban, jobb ötletem nincs :) Úgysem áll be a szája.

2016. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Mondd, hogy biszex vagy, hátha eláll a szava egy pillanatra.


Nekem is ilyen volt az exem. VOLT.


26/F

2016. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ebben van egy oltári bizniszlehetőség ám! :))

hozzatok tető alá egy internetes rádiót, vagy vedd fel a barátnőd süketelését általatok választott témakörökben,és podcast formájában értékesítsétek.


ez a lány lenyomna simán egy 8 órás adásmenetet tök egyedül.


menedzseld, fordítsd át ezt valamilyen pozitívummá, amiből profitáltok. :)

2016. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem anyósom ilyen, hogy fossa szót ha kell ha nem, ráadásul olyan fejfájdító baromságokat össze bír hordani, hogy egy agyérgörcs roham ahhoz képest kellemes sziesztának tűnik. általában már a második mondatánál otthagyom, de ha mégse, akkor a harmadik felénél. eleinte még tapintatos voltam és úgy mentettem ki magam a szóviharból, de az elmúlt évekbe mindenféle átlátszó indok nélkül otthagyom, hadd mondja tovább annak aki ottmarad, vagy a falnak :D egyszerűen nem tudom elviselni azt a mérhetelen mennyiségű baromságot amit összehord.


a párom szerencsér enem ilyen, ő nagyon értelmes intelligens nő. ilyen telefonos incidens ugyan volt vele az elején amit te is mondasz, de lerendeztem. mindig felhívott ilyen hülyeségekkel, hogy hogy vagy, mit csinálsz, miléyen napod van stb. én ehhez nem vagyok hozzászokva és nem is szeretem. így ment kb egy hónapig, után elmondtam neki, hogy ha dolgozok vagy dolgom van, ne hívkáljon csak azért hogy csacsogjunk, mert se időm se kedvem. ha van valami konkrét megbeszélni való akkor persze hívjon, de az ilyen se eleje se vége beszélgetésekre az este meg a hétvége való, nem a telefon. persze nem ilyen nyersen adtam elő, nehogy megbántsam, de röviden így tudtam itt leírni.

2016. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs megoldás, mert aki szeret beszélni, az mondani is fogja. Az én anyósom is ilyen, borzasztó, én meg utálom nő létemre, hogyha sokat beszél valaki, ha feleslegesen teszi ezt, akkor meg pláne. Minek kell vmit ennyire részletesen elmndani, meg a szomszéd életére sem vagyok kíváncsi, mégis elmondja, alig lehet szabadulni tőle. Fárasztó.

Apósom is csendes típus, nem is jönnek ki jól ketten, kb. abból áll az életük, hogy dolgoznak, ha hazaértek akkor meg após a saját szobájában van csak és TV-zik, anyós meg bolodgítja azt, akit épp talál. Szerintem ilyen ellentéttel nem lehet hosszú távon jól kijönni

2016. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valahogy csak ellehet hallgattatni , nem akarom elhinni
2016. aug. 9. 20:44
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Leitatod, míg be nem ájul. Ezek sosem fogynak ki a mondandóból... ;)
2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19:31 vagyok megint


hát barátom, pedig ezen változtatni nem tudsz. az egy dolog, hogy be nem áll a szája, mert ha nem csak darálja a szavakat, hanem azoknak értelme is van és összefüggéseket is fel lehet fedezni benne - akkor még oké. de az ilyen fölösleges szófosás órákon át, hogy milyen napja volt, meg miket látott a turkálóban, meg Gizike barátnőjével milyen jót traccsoltak Rozika új fiújáról... nem azért mondom, de jobb ha olajra lépsz, mielőtt késő lesz! igaza van 19:59-nek, így nincs sok esély hosszú jövőre vele, de boldogra meg aztán végképp semmi.

2016. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én örülnék a helyedben, teljesen az ellentéte vagyok, sokkal kevesebbet beszélek, nincs témám,ami brutálisan zavar, de persze ez emberfüggő, a volt barátommal órákig tudtunk beszélgetni felváltva, más fiúkkal meg egy mit csinálsz vagy mi újság után elfogy a mondanivalóm és szerintem ez a férfiak szemében gáz... :S
2016. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha elmond vmit tomoren .ok. de ha naponta minimum harom oras sztorija van az nekem sok. Volt hogy elaludtam telefonalas kozben..es kozbe vagni nem lehet kulonben sirva fakad kb. Kenyszeres beszelo....
2016. aug. 10. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!