Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy barátnőm nem szán rám elég időt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, jelenleg távkapcsolatban élek barátnőmmel, ő 19 én pedig 21. Az a helyzet hogy sokszor van az hogy én folyton neten lógok, és várom h beszéljünk, ő pedig mindig valami más elfoglaltságot talál egy fél órás beszélgetés után, vagy olvasni megy vagy filmezni vagy akármit. Ez nekem nagyon rosszul esik, én többet várok el, ez kevés. Legalább szánjon már kis időt rám is, mert mindig van valami ami fontosabb. Mit tegyek? Merthát én igazán szeretem, és akiket szeretünk annak csinálunk időt és alig várjuk hogy beszélgessünk vagy vele legyünk.Nem értem én ezt..mi lehet az oka? Értelmes válaszokat kérek csak ha lehetséges, köszönöm.

2016. aug. 10. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki akar veled beszelni, az szakít rad időt barmit is csinal.. en meg munka kozben is válaszolni szoktam a páromnak, ahogy o is nekem.
2016. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsokorben beszeld meg vele.
2016. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret a telefonon lógni egész nap...Az is érthető,meg a te problémád is. Szoktatok chat helyett (/mellett) telefonalni,skypeolni is?:)
2016. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, persze, telefonálni ritkábban de skypeolni gyakrabban. Azt mondta hogy nem szeret laptop előtt ülni, dehát ennyi áldozatot csak lehet hozni, vagy nem?
2016. aug. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!