Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan most mit akar, szeret egyáltalán vagy játszik?

Figyelt kérdés

Nos a szitu az, hogy még tavaly megismerkedtem egy lánnyal. Egy hónapig kellemesen elvoltunk, majd utána jött egy viharosabb időszak, amikor volt egy pár szóváltás, sértődések stb.... Utána nem találkoztunk egy pár hétig. Mostanság kezdtünk el találkozgatni az ő kezdeményezésére, így kialakult egy haveri kapcsolat köztünk. Azonban most a hétvégén nála voltunk s történt egy s más, ölelkezés csók stb.. Viszont állandóan azt szajkózza, hogy őt nem érdeklik a pasik, meg ne szakítsam meg vele a kapcsolatot. Én szeretem, már az elején is szerettem, viszont már nem tudom, ő mit akar. Az utcán alig ismer meg, van amikor vissza sem köszön. Amikor tali van, akkor mintha 180 fokot fordulna. Segítsetek, mert már gőzöm sincs, mit kéne tennem.

Én 21 a lány pedig 18.


2010. ápr. 19. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki hogy mi a problémád. az utcán nem ismer meg? közben meg talin jól érzi magát veled és nem akar járni? lehet hogy van valakije, aki "hivatalos". bocs
2010. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs senkije. Ezt biztosan tudom. Már a szülőknek is bemutatott, akik mondták, hogy végre talált a lányuk egy normális pasit.... :S
2010. ápr. 19. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem játszik.
2010. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El lehet vele is ezekről beszélgetni.

Mivel kettőn áll a vásár, ő csak akkor játszik, ha te hagyod: ha te hagyod, akkor bátorítod. Ha teszel ellene, azaz más szabályok szerint megy tovább, akkor meglátod, hajlandó-e alkalmazkodni.

(Isteniek ezek a fiatal lányok, de egy se kéne, semmire, mert 100%, hogy nagy lelki árat kéne a végén fizetni... :))) Részvétem.)

2010. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!