Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért tíltjátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért tíltjátok le a pasit?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon ismertük meg egymást. Az egyik éjjel azt vettem észre hogy órákon át be van ott jelentkezve miközben én velem már össze vagyunk költözve. Írtam neki azon az oldalon masnap jeleztem neki hogy olvassa el.

Elvolvasás után letíltott azzal magyarázva hogy mindenkit letílt aki ír neki


2016. aug. 12. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt tiltja le, aki nem akarja, hogy lássa, hogy ő mikor van fent az oldalon és mit csinál.


Szerinted mit csinál a csajod órákon át egy társkereső oldalon? Használt mosógépet keres biztosan.

2016. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Navajonmiért tiltott le a barátnőd? :DDD
2016. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez jó! és nem esett le neki! beszarok!


"Egy társkereső oldalon ismertük meg egymást." SZUPER!

Tehát társkeresőn!


"Az egyik éjjel azt vettem észre hogy órákon át be van ott jelentkezve miközben én velem már össze vagyunk költözve." Összeköltöztetek közbe ő élvezi a fedelet a feje fölött, te egy kutya vagy az ágya mellett, ő meg társkeresőzik tovább! SZUPER!


"Elvolvasás után letíltott" - látta hogy te írtál, jelezted is neki, és letiltott! :D Folytatja tovább nyugodtan a pasizást, te meg leszel a .... mije is vagy ilyekor? pincsije? cselédje? jaj tudom!

2016. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
De ha látja, hogy fenn van a barátnôje és le is tudja tiltani, akkor ez azt jelenti, hogy a srác is fent van még társkeresôn.
2016. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta csináltam egy másik profilt és arról néha felnézve egyszer sem láttam hogy be lenne jelentkezve.Sejtésem szerint tudja hogy lebukott
2016. aug. 12. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

összeköltözés OFF

:D

2016. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

"mindenkit letilt, aki ír neki"

aha.


én is turkáltam a mostani barátom személyes dolgaiban: belenéztem a fészbukjába. elmondtam neki. szerintem tedd te is ezt, különben a kapcsolat off.


lehet nyomozgatni meg fantáziálni rémképeket, de a legjobb mindig az, ha a megerősítés tőle jön.


egyébként elcsíptem egy olyan levelezést, amiben egy közös ismerősünk támadott engem, ő meg megvédett. egy szót se szólt erről nekem. azaz nem minden "titok" ellened van.


megfogadtam, hogy soha többet nem csinálok ilyet a háta mögött. csak annyira nehéz másokban bízni. de ő maga nem tett semmit, hogy ne bízzak benne.

ez itt az én saram volt, a csalódások miatt másokkal, korábban.

2016. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna, hogy összeköltözés után is keresgél, nem az, hogy letilt.
2016. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!