Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, lanyok ez nektek is problema lenne?

Figyelt kérdés

Nemreg jottunk ossze a baratnommel,de borzasztoan feltekenykedik a munkam miatt. Az ejszakai eletben dolgozom es O ezt nem tudja toleralni ,folyamatosan feltekenykedik ,hogy amikor elmegyek dolgozni ,akkor mas noknek csapom a szelet stb. Holott ez egyaltalan nem igaz, jo a munkambol kifolyolag kedvesnek kell lennem az emberekkel ,de szerintem ezzel nincs is semmi baj. Illetve van,hogy azert borul ki mert szerinte nem is dolgozni megyek,hanem a noimhez.

En szeretem ot, de ez nem mehet igy tovabb.

Nalatok is problema lenne ez? Mi a velemenyetek a dologrol?


2016. júl. 30. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túlzás, ez a nagy aggodalom, féltékenység. Ez a munkád, tudnia kéne kezelni
2016. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy a barátnőd önbizalom hiányos, azért féltékenykedik ennyit.
2016. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőddel van a gond,nem veled.
2016. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem volt titok, hogy ez a munkád, akkor meg el tudta dönteni, hogy neki ez belefér-e, vagy nem tudja jól kezelni a helyzetet. Feltételezem, ennek tudatában ment bele a kapcsolatba. Ha tudja magáról, hogy neki ez nem fér bele, nem kellett volna összejönnie veled. Ezt a munkát is el kell végeznie valakinek.
2016. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ,en is igy gondolom. Igen,raadasul ez az a munka amot mindig is szerettem volna csinalni.
2016. júl. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!