Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy összeveszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy összeveszek valakivel, jól kiosztom, hogy magába nézzen, mert pl. ro. Hadék volt velem és rá fél évre meg jelentkezik, hogy bocsánatot kérjen, hogy hü. Lye volt?

Figyelt kérdés
Már nem először fordul ez elő. Ennyi idő kell a pasiknak, hogy leessen a tantusz?Vagy miért csinálják ezt szerintetek?

2016. aug. 12. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát én sose csináltam még ilyet, pedig férfi vagyok.

Akkor most mi van "a pasikkal"?


Ha leszoknál az általánosító ítélkezésről és megkérdeznéd azt az egyedet, hogy ezt hogyan képzelte, akkor meóspórólnád magadnak ezt a kérdést és nekem is ezt a választ.

2016. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az te vagy, de a legtöbb férfi ezt csinálja, nyugodj bele. Kb 90%-uk így jár el. Nem egyre alapoztam a kérdésemet. És inkább nőknek szól a kérdés, mint a fajtájukat védő pasiknak.
2016. aug. 12. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyennel én se találkoztam. Vagy pár napon belül kért Elnézést vagy sose.

Sztem különösebb oka nincsen.

2016. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mert rosszul csinálod, bűntudatot keltesz, játszmába bonyolódsz, ugyanúgy cselekedsz, mint ő tette, ködösen fogalmazol, kevés információt adsz nekik. Így nem oldódik meg a probléma...


Ha tudod mire van szükséged egy baráti-szerelmi kapcsolattól, akkor azt képesnek kell lenned elmondanod, érzelmek-szükségletek szintjén, és tudnod kell KÉRNI!

Kérni, hogy kompromisszumra vagy akár konszenzusra jutni egy vitában, vagy ha már betelt a pohár, akkor kérni, hogy szakítsátok meg a kapcsolatot, mert már képtelenek vagytok egymás szükségletére tenni, és akkor nem jönnek vissza


Gondolhatod, hogy ha veled mindig ez van, akkor nem lehet az összes pasival a baj... pici kommunikációs hiba van. Ki kell javítanod. Hajrá! :)

2016. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ennyi idő kell a pasiknak, hogy leessen a tantusz?Vagy miért csinálják ezt szerintetek?"


Ennyi idő kell nekik, hogy elmúljon a tenyerük viszketése. :)

2016. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél évre rá, már minek?

Én akkor kérek bocsánatot, amikor rájövök, hogy hülye voltam, vagy nem jövök rá, de mondják.

2016. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!