Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogyha összevesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogyha összeveszek a barátommal, utána napokig nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Aztán megkeres nagynehezen, kibékülünk és minden oké. Nálatok is szokott ilyen lenni vita után, vagy azonnal kibékültök?
2009. ápr. 30. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? Mi nem szoktunk összeveszni max vitázni,de sosincs harag. Ez elég furán hangzik nekem amit itt irtál. Min tudtok ennyire összeveszni?
2009. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy apróságokon veszünk össze, én igazán nem is gondolom komolyan. Én már aznap békülnék, de őt nem lehet elérni (2-3 napig biztos). Ő 21 éves, én 17.
2009. ápr. 30. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz,és gyerekes viselkedés tőle.Kérdezted már, hogy mért csinálja ezt?? Mondtad neki, hogy nem kellene ennyire felfujni a dolgokat és hogy neked ez igy nem tetszik?Mióta vagytok együtt,mert arra még nem válaszoltál,nem mindegy,h évek óta csinálja ezt vagy csak hetek óta!
2009. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
néhány hónapja járunk csak és olyan 2-3 hete csinálja ezt. azóta szinte minden héten van ilyen. de volt amikor aznap jelentkezett már, most viszont 3 napja semmi. semmire nem reagál :(
2009. ápr. 30. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az is lehet,h vmi nem tetszik neki úgy alapból amire most jött rá,most derült ki.lehet,h szakitani akar:S de elég hülyén csinálja:(

ha te hivod nem veszi fel?vagy arra vársz,h ö hivjon?

egyik exemmel volt olyan,h nem bezséltünk 2egész napig,ott izgultam,utána 3.napon felhivtam (akkor már vagy 4honapja jártunk) és kideürlt,h ez egy teszt volt,h keresem-e ha ö nem keres:S

2009. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
velünk már többször volt ilyen, ez kb. a 4. eset, de aztán idővel mindig jelentkezett. csak félek, hogy egyszer majd nem fog. :( amúgy a veszekedéseket általában én kezdem. :(
2009. ápr. 30. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem biztos nem tetszene egy ilyen kapcsolat,tuti beszélnék rol,aha meg nem változtat vége.elözö válaszadó voltam
2009. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem haverommal van ilyen.Msn-en szoktunk csak beszélni és elég gyakran összeveszünk,legutóbb pár napja,csak mert én nem akartam elmondani neki mi bjom van,ő meg erősködött.Aztán begurultam és mondtam neki,hogy túl komolyan veszi ezt az egészet.De tényleg,van,hogy már este 8-9 körül várja,hogy menjek msn-re,nekem meg nem mindig van kedvem,nah meg nem kötelező minden nap beszélni,vagy igen?Hát nem.Úgyhogy én most csendesen hallgatok,nincs is kedvem mondjuk sem hozzá sem máshoz...úgyhogy én megértelek...
2009. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sajna nekem is volt ilyen.egyiknél kiderült más nővel volt a másiknál kiderült a hobbija jobban érdekelte mint én!tuti gáz ez,hogy el se lehet érni,de ne menj utánna!hagyd,ne keresgesd!tapasztalatból mondom sajnos
2009. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!